Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego w tym kraju tak ciężko poznać kobietę? Ja rozumiem, że wiek robi swoje bo trzeba się ograniczać do #tinder i szukać głównie w pracy ale żeby aż tak było źle? Jestem normalny, staram się dbać o zdrowię więc ćwiczę. Pracę mam ogarniętą i nie narzekam. Nie jestem typem ponuraka ale też nie jestem infantylny. Mam jakieś swoje hobby i marzenia, któe powoli realizuje. Nie jestem napaleńcem, nie narzucam się i nie spermie. Mało pije, nie pale, nie biorę narkotyków. Czy na prawdę to za mało by kogokolwiek poznać? Umiem gadać z ludźmi przecież, w pracy szybko nawiązuje kontakty ale tam już wszystko zajęte. Zostały te głupie apki, na których albo nie ma nic albo jest i zaraz znika bez powodu albo nie odpowiada. Jak to możliwe? Największe patologie potrafią sobie kogoś znaleźć i jeszcze robić dzieci na potęgę a ja ogarnięty nie mogę. To kogo wolą kobiety? Gdyby mi się przytrafił związek to przecież chciałbym żeby to była wspólna droga przez coś fajnego, gdzie oboje otrzymujemy od siebie wsparcie, rozmawiamy o problemach i realizujemy się oboje, spełniamy marzenia, oboje się napędzamy żeby iść dalej. Na prawdę kobiety mają to w dupie? A może zacznę być chamem i pijaczkiem który kompletnie nie szanuje kobiety? Chodzić w dresach, patrzeć spode łba i wyzywać? Wtedy to będzie atrakcyjne hm?

#zalesie #przemyslenia #przegryw #blackpill #zwiazki #relacje #tinder #podrywajzwykopem #milosc #redpill #tfwnogf #samotnosc #feels #depresja #hipergamia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63aa24c76ee95d57c2237ca6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dlaczego w tym kraju tak ciężko poz...

źródło: comment_16720988052thftvYSWKvBVWgk7leqDF.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mamy czasy globalizacji. Weź pod uwagę, że biali faceci mają tego typu problemy w białych zachodnich społeczeństwach. Biały facet, nawet ten poniżej 180 cm wzrostu może być bardziej atrakcyjny dla kobiet z co najmniej 3 innych kontynentów, tj. Azja, Ameryka Południowa, Afryka, i nie mówię tu ściśle o biedniejszych krajach. Swego czasu przez internet i na żywo poznawałem kobiety z Afryki, Azji, krajów latynoskich, głównie mówię tu o chrześcijańskich krajach
  • Odpowiedz
@GalAnonimowy: żeby wyjeżdżać na drugi koniec świata tylko po to, żeby dostać betabankomatem w relacji przypominająca mi inną formę prostytucji, to trzeba nie mieć godnosci i szacunku do siebie. Ku**w pełno w Europie, a cope, że będzie kogoś wielce kochać laska, która poleciała jedynie na kasę, to dalej cope
  • Odpowiedz
@GalAnonimowy: zresztą zdecyduj się może że swoimi redpillowymi kumplami jak to w końcu jest - to dla brzydkich, manletow i innych odpadów jest over i ich jedyną szansą są bazyle z filipinskiego slamsu, czy może just kup buty za 100zl, bro? Bo coś się gubicie w zeznaniach
  • Odpowiedz
trzeba się ograniczać do #tinder i szukać głównie w pracy


@AnonimoweMirkoWyznania: tutaj można zakończyć wypowiedź.
Kolejny co szuka szarej myszki na tinderze i płacz, bo nie ma XD praca to hermetyczne towarzystwo, jak chcesz w pracy szukać, to chodź na domówki ze znajomymi z pracy, może tam coś znajdziesz.

Podsumowujac, poszerz kręg poszukiwań, bo jak szukasz w jednym i tym samym, to jak masz znaleźć?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dzisiaj jak się niczym nie wyróżniasz to masz #!$%@?. Ja ze swoją zwykłą mordą jakbym od młodego nie rzeźbił sylwetki i nie maxxował w ryju czego się da, nie dbał o outfit podkreślający moją sylwetkę, urodę to miałbym pewnie #!$%@?. Chociaż i tak mniej niż dzieciaki 10 lat młodsze, które mają już w ogóle #!$%@?.
Właściwie od gimnazjum interesowałem się swoim wyglądem i nic w nim nie jest dziełem przypadku.
  • Odpowiedz
@Kolarzino: na tinderze są te same kobiety, które spotykasz w galerii, na przystanku, w pracy etc. więc jest to jak najbardziej reprezentatywna grupa. I tak, jest to bardzo dobre narzędzie żeby poznać kogoś spoza Twojego kręgu znajomych czy ludzi z pracy. Problem jest inny- większość kobiet nie nadaje się do stworzenia stałej, opartej na miłości i szacunku relacji. Żeby taką znaleźć trzeba czasu oraz wiedzy jak rozpoznać u kogoś czerwone flagi
  • Odpowiedz
na tinderze są te same kobiety, które spotykasz w galerii, na przystanku, w pracy etc. więc jest to jak najbardziej reprezentatywna grupa.


@Panter91: Nope.jpg
Statystycznie mało lasek używa Tindera, więc jest to kompletnie niereprezentatywna grupa.
  • Odpowiedz
Nope.jpg

Statystycznie mało lasek używa Tindera, więc jest to kompletnie niereprezentatywna grupa.


@Kryskamatyska: tindera ma 2 mln osób, z czego 66% to faceci, to daje 1,3 mln facetów i 700k kobiet (dane z google)

Kobiet w wieku rozrodczym 18-35 jest około 5 kk (dane gus) z czego zajętych jest 80% to daje 4 miliony zajętych kobiet i 1 mln singielek.

700k kobiet ma tindera, 1 mln kobiet w wieku 18-35lat to
  • Odpowiedz
tindera ma 2 mln osób, z czego 66% to faceci, to daje 1,3 mln facetów i 700k kobiet (dane z google)


@Pozytywny_gosc: Taa, dane łączne. To tak jakbyś podawał ilość subów, zamiast ilość wyświetleń pod filmem.
Z innych danych (google), to 18% związków jest przez neta, a to dużo większe spektrum niż portale randkowe.

Relatywnie to dalej wyjdzie mało.
  • Odpowiedz