Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego w tym kraju tak ciężko poznać kobietę? Ja rozumiem, że wiek robi swoje bo trzeba się ograniczać do #tinder i szukać głównie w pracy ale żeby aż tak było źle? Jestem normalny, staram się dbać o zdrowię więc ćwiczę. Pracę mam ogarniętą i nie narzekam. Nie jestem typem ponuraka ale też nie jestem infantylny. Mam jakieś swoje hobby i marzenia, któe powoli realizuje. Nie jestem napaleńcem, nie narzucam się i nie spermie. Mało pije, nie pale, nie biorę narkotyków. Czy na prawdę to za mało by kogokolwiek poznać? Umiem gadać z ludźmi przecież, w pracy szybko nawiązuje kontakty ale tam już wszystko zajęte. Zostały te głupie apki, na których albo nie ma nic albo jest i zaraz znika bez powodu albo nie odpowiada. Jak to możliwe? Największe patologie potrafią sobie kogoś znaleźć i jeszcze robić dzieci na potęgę a ja ogarnięty nie mogę. To kogo wolą kobiety? Gdyby mi się przytrafił związek to przecież chciałbym żeby to była wspólna droga przez coś fajnego, gdzie oboje otrzymujemy od siebie wsparcie, rozmawiamy o problemach i realizujemy się oboje, spełniamy marzenia, oboje się napędzamy żeby iść dalej. Na prawdę kobiety mają to w dupie? A może zacznę być chamem i pijaczkiem który kompletnie nie szanuje kobiety? Chodzić w dresach, patrzeć spode łba i wyzywać? Wtedy to będzie atrakcyjne hm?

#zalesie #przemyslenia #przegryw #blackpill #zwiazki #relacje #tinder #podrywajzwykopem #milosc #redpill #tfwnogf #samotnosc #feels #depresja #hipergamia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63aa24c76ee95d57c2237ca6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dlaczego w tym kraju tak ciężko poz...
źródło: comment_16720988052thftvYSWKvBVWgk7leqDF.jpg
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania: Może nie jest łatwo, ale się da poznać kogoś "na poziomie" czasem na apkach dochodzi świeży kąsek i wtedy imo prościej o normalne kobiety. Poznawaj dalej i nie pakuj się w byle związki, bo szkoda czasu i zdrowia psychicznego, a pojawi się w końcu ktoś dopasowany mniej lub bardziej.
@Vanset123: @Kryskamatyska: jak ja liczyłem ostatnio, to wyszło mi 180 000 różnicy w samych statystykach liczby ludności. Tylko, że trzeba uwzględnić średnią różnicę wieku w związku - zazwyczaj mężczyzna jest starszy. Po drugie piramida demograficzna jest odwrócona, przez 20 lat liczba urodzeń stale spadała. Przyjmij średnią różnicę wieku w związku 2 lata, to Ci wyjdzie 600-700 tysięcy.
Przyjmij średnią różnicę wieku w związku 2 lata, to Ci wyjdzie 600-700 tysięcy.


@OstatniRomantyk92: Ale co to ma do rzeczy, jeśli liczysz na długich przedziałach? Poza tym po 40stce już chyba więcej bab jest, nie chciało mi się sprawdzać.

Nie kumam toku myślenia, serio.