Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego w tym kraju tak ciężko poznać kobietę? Ja rozumiem, że wiek robi swoje bo trzeba się ograniczać do #tinder i szukać głównie w pracy ale żeby aż tak było źle? Jestem normalny, staram się dbać o zdrowię więc ćwiczę. Pracę mam ogarniętą i nie narzekam. Nie jestem typem ponuraka ale też nie jestem infantylny. Mam jakieś swoje hobby i marzenia, któe powoli realizuje. Nie jestem napaleńcem, nie narzucam się i nie spermie. Mało pije, nie pale, nie biorę narkotyków. Czy na prawdę to za mało by kogokolwiek poznać? Umiem gadać z ludźmi przecież, w pracy szybko nawiązuje kontakty ale tam już wszystko zajęte. Zostały te głupie apki, na których albo nie ma nic albo jest i zaraz znika bez powodu albo nie odpowiada. Jak to możliwe? Największe patologie potrafią sobie kogoś znaleźć i jeszcze robić dzieci na potęgę a ja ogarnięty nie mogę. To kogo wolą kobiety? Gdyby mi się przytrafił związek to przecież chciałbym żeby to była wspólna droga przez coś fajnego, gdzie oboje otrzymujemy od siebie wsparcie, rozmawiamy o problemach i realizujemy się oboje, spełniamy marzenia, oboje się napędzamy żeby iść dalej. Na prawdę kobiety mają to w dupie? A może zacznę być chamem i pijaczkiem który kompletnie nie szanuje kobiety? Chodzić w dresach, patrzeć spode łba i wyzywać? Wtedy to będzie atrakcyjne hm?

#zalesie #przemyslenia #przegryw #blackpill #zwiazki #relacje #tinder #podrywajzwykopem #milosc #redpill #tfwnogf #samotnosc #feels #depresja #hipergamia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63aa24c76ee95d57c2237ca6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dlaczego w tym kraju tak ciężko poz...

źródło: comment_16720988052thftvYSWKvBVWgk7leqDF.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@Fifka23: A zazdrościć to jakoś nie mam skłonności, gdyż nie ma to najmniejszego sensu. Już prędzej mogę zająć się rozmyślaniami na temat swoich subhumańskich genów, niż zastanawiać się nad brutalnymi faktami ze świata. Pewnie to trochę cope, ale cóż poradzić - nie każdy ma odpowiednią genetykę do tego, żeby dobrze funkcjonować w tak bezwzględnym dla odpadów świecie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Vanset123: W rocznikach masz różnice rzędu 4-5%, więc tego nie zakwalifikowałbym jako szczególnie istotny czynnik. Prędzej już to, że na apkach randkowych są dużo wyższe różnice %, ale z samych apek statystycznie korzysta mało ludzi, szczególnie kobiet. Sam mam babę z Internetu, a w życiu nie używałem Tindera.
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk92: To mocno naciągana symulacja. I tak anegdotycznie to ja mało znam par, które pasują do tego 92-94. Jak facet jest starszy, to przeważnie dużo więcej. A zasadniczo te pary mogą iść nawet pod ~8 lat różnicy. I teraz, i nawet kiedyś, nie było to niczym niespotykanym.
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: oczywiście, że różnica wieku jest różna, czasem w drugą stronę, ale średnio facet jest starszy. Wiesz, na 100 dziewczynek rodzi się 105 chłopców, zawsze tak było, tylko że albo były wojny, albo ta różnica była rekompensowana szybkim wzrostem naturalnym. Teraz tego nie ma i stąd katastrofa
  • Odpowiedz
@OstatniRomantyk92: całe szczęście rząd pomyślał o tym problemie i sprowadza do p0lski dziesiątki tysięcy jurnych arabów i hindusów. Znając miłość polek do każdego faceta, który nie zna języka p0lskoego, choćby był najbardziej oblesnym goblinem, to można podejrzewać czym to się skończy dla rynku ruchalniczo-zwiazkowego
  • Odpowiedz
160k czy 200k bez różnicy. Ale na pewno błędem jest pominięcie kwestii kształtu piramidy demograficznej


@OstatniRomantyk92: Nie wypowiem się, bo nie chce mi się tak głęboko grzebać i nie wiem, czy w ogóle da się jakoś dokładnie zmierzyć różnice wieku partnerów, bo to chyba tylko w małżeństwach byłoby dokumentowane. Anegdotycznie to znam pary, gdzie albo są w jednym wieku, albo facet jest starszy 5+ lat. Chociaż znam też jedną parę, gdzie
  • Odpowiedz
Największe patologie potrafią sobie kogoś znaleźć i jeszcze robić dzieci na potęgę a ja ogarnięty nie mogę


@AnonimoweMirkoWyznania: patologia chleje, ćpa, przez te rzeczy robisz najwięcej kontaktów, znajduję podobnych sobie, łatwo znaleźć dziunie co prześpi się z pierwszym lepszym, on ją zaleje i masz bobasa, czy chciałbyś być w czymś takim? Raczej wątpie
  • Odpowiedz