Wpis z mikrobloga

@ZacharJasz92: Zaiste tak jest. Na wsi jest taki gość, co w kamasze chciał iść, był na tym przeszkoleniu, składał trzy razy papiery i mu odrzucili. Pewnie nie mają czym płacić zawodowym.
  • Odpowiedz
@In-Cel: Ten kraj nie ma racji bytu, społeczeństwo nie jest społeczeństwem ale jakąś luźną zbieraniną, każdy w swoją stronę. Takie społeczeństwo nie utrzyma się. Starych nie obchodzi los młodzieży, obchodzi ich tylko żeby przetrwać na emeryturze. Był taki film na youtubie tam taki mądry Pan tłumaczył co to jest społeczeństwo a co to jest zbieranina, kanał nazywa się "Frycz Trener" polecam. Nie można traktować swojego ludu wyłącznie jako zasób - do
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92: Bo społeczeństwo uległo rozpadowi. Nie ma już szerokiego poczucia wspólnoty. Każdy działa już tylko we własnym interesie, inni ludzie stali się jedynie konkurencją w tej walce o przetrwanie i zasoby, a państwo służy już tylko w dużej mierze do tego, byśmy wprost nie rzucili się sobie do gardeł.
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92 ale wiesz że jak my będziemy emerytami to na 90% większość z nas w tym wieku będzie mieć podobne myślenie, że tylko nasz nos będzie najważniejszy, bo przecież dla tej Polski pracowaliśmy ileś dziesiat lat.
Ten cykl się ciągle powtarza
Mam 30 lat. Moi rodzice nie mieli 500 ani 800 plus
Nie mieli dofinansowania do mieszkania, nie dostałem za darmo laptopa.
Muszę się leczyć prywatnie chociaż place już pełnoprawny ZUS bo
  • Odpowiedz
@Michal_Spira trochę się nie zgodzę. Fakt, że kot zebrał więcej pieniędzy może wynikać z rozpromowania zbiórki. Wystarczy, że schronisko/organizacja społeczna ma duży zasięg i informacja poszła w świat. W przypadku, gdy ktoś nie miał zasięgów, by zbiórka się poniosła, to niestety trudno uzyskać pożądaną kwotę. Moim zdaniem to bardziej kwestia "marketingu" niż #przegryw.
  • Odpowiedz
  • 2
@ZacharJasz92

Ten kraj nie ma racji bytu, społeczeństwo nie jest społeczeństwem ale jakąś luźną zbieraniną, każdy w swoją stronę. Takie społeczeństwo nie utrzyma się. Starych nie obchodzi los młodzieży, obchodzi ich tylko żeby przetrwać na emeryturze. Był taki film na youtubie tam taki mądry Pan tłumaczył co to jest społeczeństwo a co to jest zbieranina, kanał nazywa się "Frycz Trener" polecam. Nie można traktować swojego ludu wyłącznie jako zasób - do harowania
  • Odpowiedz
@ZacharJasz92:
Polska to piękny kraj zbudowany na dwóch piramidach finansowych, pierwszą jest złotówka, a drugą ZUS. Żeby ludzie się nie kapnęli, że coś jest nie tak i owoce ich pracy idą sobie do bliżej nieokreślonych osób, czyli właścicieli różnych organizacji finansowych i nie tylko, to muszą być zewsząd ogłupiani propagandą i podjudzani na siebie. Jedno pocieszenie jest takie, że na zachodzie nie jest wcale lepiej.
  • Odpowiedz
Fakt, że kot zebrał więcej pieniędzy może wynikać z rozpromowania zbiórki. Wystarczy, że schronisko/organizacja społeczna ma duży zasięg i informacja poszła w świat.


@Wagram92: Ten chlopak byl ytberem, pomagala rodzina, znajomi, nieznajomi, widzowie i za duzo nie uzbieral.
  • Odpowiedz