Wpis z mikrobloga

  • 119
Ośmiogwiazdkowcy to jest rodzaj jakiejś sekty podlewanej czystą nienawiścią która z depcze nawet symbolikę świąteczną ( ͡° ʖ̯ ͡°). Brak jakichkolwiek hamulców już nie tylko w czasie wiecy, demonstracji, wypowiedzi w internecie a teraz to...
Ale czego się więcej spodziewać po ludziach którzy puste miejsce po programie wyborczym i planie reform po zmianie władzy, wypełniają mieszanką chamskiej beki, odsądzania od czci, wiary i godności swego przeciwnika ¯_(ツ)/¯ ?
Za kilka miesięcy wybory które znów zweryfikują trafność tego „pomysłu” na Polskę...
I znowu skończy się jak zwykle ¯_(ツ)

Lekceważenie przeciwnika nigdy nie było dobrym pomysłem na wygraną. Daje tylko na przyszłość usprawiedliwienie kolejnej porażki: "Przegraliśmy kolejny raz z debilami, patologią, analfabetami i  motłochem który zarobić na siebie nie potrafi i socjal pobiera".

#ruchosmiugwiazd #polityka #swieta #patologia #bekazlewactwa #bekazlibka #bekazpodludzi #bekazpisu
BezDobry - Ośmiogwiazdkowcy to jest rodzaj jakiejś sekty podlewanej czystą nienawiści...

źródło: comment_1672035584NfTDbzsizIr0GUhNGzyMAG.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
@BezDobry:

Ośmiogwiazdkowcy to jest rodzaj jakiejś sekty podlewanej czystą nienawiścią

Sekcie smoleńskiej nie dorastają nawet do pięt

Za kilka miesięcy wybory które znów zweryfikują trafność tego „pomysłu” na Polskę...

I znowu skończy się jak zwykle ¯\(ツ)/¯ Lekceważenie przeciwnika nigdy nie było dobrym pomysłem na wygraną. Daje tylko na przyszłość usprawiedliwienie kolejnej porażki: "Przegraliśmy kolejny raz z debilami, patologią, analfabetami i  motłochem który zarobić na siebie nie potrafi i socjal pobiera".

To,
  • Odpowiedz
@BezDobry: co do ostatniego zdania to taka prawda, w demokracji to właśnie niewykształcony motłoch który jest najbardziej liczny ma najwięcej do powiedzenia
  • Odpowiedz
@enzojabol: kto niby buduje swoj przkekaz na nienawisci? xd opzycja bez zadnego programu wyborczego co jedyne co jest w stanie zaproponować to pojedyncze słowo, ktore sa w stanie zapamietac ich fanatycy
W kolko spamujecie jednym zdjątkiem sprzed lat jak sie Kaczyński wkurzyl bo po raz kolejny szydzono z jego brata
Kto niby jest sekta jak nie wykopy xd w goracych widze jakies konkretne urojenia jak to regularnie na glownej sa znaleziska
huncwot_ - @enzojabol: kto niby buduje swoj przkekaz na nienawisci? xd opzycja bez za...
  • Odpowiedz
@BezDobry: przecież to jest z zeszłego roku albo starsze a wybory w Polsce to jak zostać złapanym przez zbirów i mieć wybór, najpierw oddasz kasę a potem wp... czy odwrotnie
  • Odpowiedz
@BezDobry: Gdzie? W całym twoim poście który skupia się jedynie na obrażaniu wyborców innych partii niż ta „jedna właściwa”. Sekta, podlewanie nienawiścią, brak hamulców itp. itd. Język pełen miłości, nastawiony na merytoryczną dyskusję. To twoi polityczni idole od 7 lat opozycję nazywają złodziejami, zdrajcami, mordercami itd. A ich działania czyli brak jakichkolwiek zarzutów dla kogokolwiek poza Nowakiem dowodzi że albo kłamią rzucając te oskarżenia albo są skrajnie nieudolni skoro przez 7
  • Odpowiedz
@huncwot_:

Bicie: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-strajk-kobiet/news-tajniacy-uzywali-palek-wobec-protestujacych-rzecznik-tlumacz,nId,4864801#crp_state=1

Z wami nie da się rozmawiać bo kłamiecie i manipulujecie. Chociażby wymyślając choroby jak w przypadku obajtka. Nie ma sensu merytorycznie rozmawiac bo odkręcacie kota ogonem. Tak jak ty teraz. Liczbami i faktami to się was ora ale co z tego jak wszystko tuszujecie i to bezczelnie.
Rozmowa z pisowcami skończyła się gdy odpowiedzieli jakoś tak:
Tojamozepozamiatam - @huncwot: 

Bicie: https://www.rmf24.pl/raporty/raport-strajk-...

źródło: comment_16720814077NUmWJbEuH33q7tBN5KO2O.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam kolejny rok imba bo tajniak nie dał sobie wyrwać pałki.
Banda ludzi po zmroku idzie na policję z tekstem „#!$%@?ć” a gdy policjant śmie śmiać zrobić pisk gazem jest histeria o zomo…
Zobacz sobie dla porównania inne filmiki z tego linku co wstawiłem.
Niby kto kogo obraża? Wystarczy mieć choc trochę inne zdanie i lecą teksty o pluciu, pisowcach i inne wyzwiska. Czym wy się różnice od typa „coś pedział Czoskowski!?”
  • Odpowiedz
@huncwot_: Czyli za krzyczenie przekleństw można bić i walić gazem?
Teksty o pluci na was nie pojawiły się od razu i nie bez powodu.
Prezentujecie poziom jak na obrazku który wkleiłem plus widać to nawet po twoich wypowiedziach tutaj- wjechałeś z mordą. Więc w sumie sam potwierdzasz, że nie ma co podchodzić do was jak do normalnego partnera w rozmowie. Zresztą wyżej już ludzie to wyjaśnili to nie będę się powtarzał.
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam nikt nie bił i walił gazem z samo krzyczenie przekleństw xd próbujesz oszukać tylko mnie czy również siebie?
Ja wyskakuje z morda? xd
Wykopy wgniotly by w ziemie każdego kto ma chcoc troche inne zdanie. Niedawno Ruskie były jeszcze fajne ludzie. Wykopy chciały się z nimi umawiać na browar. Było przepraszanie na pikabu za to ze Kaczyński to taki rusufob i teksty przez "Ukry" wróciły do nas lata '90. Nagle chorągiewka
  • Odpowiedz