Wpis z mikrobloga

Ośmiogwiazdkowcy to jest rodzaj jakiejś sekty podlewanej czystą nienawiścią która z depcze nawet symbolikę świąteczną ( ͡° ʖ̯ ͡°). Brak jakichkolwiek hamulców już nie tylko w czasie wiecy, demonstracji, wypowiedzi w internecie a teraz to...
Ale czego się więcej spodziewać po ludziach którzy puste miejsce po programie wyborczym i planie reform po zmianie władzy, wypełniają mieszanką chamskiej beki, odsądzania od czci, wiary i godności swego przeciwnika ¯_(ツ)/¯ ?
Za kilka miesięcy wybory które znów zweryfikują trafność tego „pomysłu” na Polskę...
I znowu skończy się jak zwykle ¯_(ツ)

Lekceważenie przeciwnika nigdy nie było dobrym pomysłem na wygraną. Daje tylko na przyszłość usprawiedliwienie kolejnej porażki: "Przegraliśmy kolejny raz z debilami, patologią, analfabetami i  motłochem który zarobić na siebie nie potrafi i socjal pobiera".

#ruchosmiugwiazd #polityka #swieta #patologia #bekazlewactwa #bekazlibka #bekazpodludzi #bekazpisu
BezDobry - Ośmiogwiazdkowcy to jest rodzaj jakiejś sekty podlewanej czystą nienawiści...

źródło: comment_1672035584NfTDbzsizIr0GUhNGzyMAG.jpg

Pobierz
  • 99
mamy wspaniałą opcje b w postaci opozycji która chciała wszystkich wyszczepic i wyzamykac w imię covida, z resztą zobacz co sobą reprezentuja jak mają cię bardzo w dupie jak głosowali o ćwiczenia wojskowe jak głosują wspólnie ramię w ramię jeżeli chodzi o ich podwyżki i podwyżki podatków.


@Pesa_elf: No i cię pisowiec @BezDobry zaplusował. Niezły cyrk biorą pod uwagę, że skrytykowałeś we wpisie zarówno pis jak i opozycję. No i to
szeffoliarzy - > mamy wspaniałą opcje b w postaci opozycji która chciała wszystkich w...

źródło: comment_1672040080AAgltn9ri8wi3Ab0ppWnhb.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szef_foliarzy: nikt mnie nie zamykał miałem w pompie wszelkie maseczki i szczepienia a kto naciskał że za mało pisiory śrubę dokręcają?
Która to posłanka o mało się nie zesrała na rzadko bo za lekki lockdown robili