Wpis z mikrobloga

Ośmiogwiazdkowcy to jest rodzaj jakiejś sekty podlewanej czystą nienawiścią która z depcze nawet symbolikę świąteczną ( ͡° ʖ̯ ͡°). Brak jakichkolwiek hamulców już nie tylko w czasie wiecy, demonstracji, wypowiedzi w internecie a teraz to...
Ale czego się więcej spodziewać po ludziach którzy puste miejsce po programie wyborczym i planie reform po zmianie władzy, wypełniają mieszanką chamskiej beki, odsądzania od czci, wiary i godności swego przeciwnika ¯_(ツ)/¯ ?
Za kilka miesięcy wybory które znów zweryfikują trafność tego „pomysłu” na Polskę...
I znowu skończy się jak zwykle ¯_(ツ)

Lekceważenie przeciwnika nigdy nie było dobrym pomysłem na wygraną. Daje tylko na przyszłość usprawiedliwienie kolejnej porażki: "Przegraliśmy kolejny raz z debilami, patologią, analfabetami i  motłochem który zarobić na siebie nie potrafi i socjal pobiera".

#ruchosmiugwiazd #polityka #swieta #patologia #bekazlewactwa #bekazlibka #bekazpodludzi #bekazpisu
BezDobry - Ośmiogwiazdkowcy to jest rodzaj jakiejś sekty podlewanej czystą nienawiści...

źródło: comment_1672035584NfTDbzsizIr0GUhNGzyMAG.jpg

Pobierz
  • 99
  • 3
@KotBojowy

byłem przeciwny PiSowi, ale dzięki temu banerowi zrozumiałem, że prawdziwym problemem Polski są przekleństwa na wiecach opozycji i choinka z ośmiu gwiazd. Dziękuję za otworzenie mi oczu!


wiesz, nie o to mi chodziło żebyś poparł imperatora. A o zwrócenie uwagi na braki intelektualne ludzi posługujących się tymi durnymi sloganami ¯_(ツ)_/¯
@BezDobry: PiS zdeptał już wszelką symbolikę. PiS od wielu lat używa tragicznej śmierci prezydenta do robienia co miesiąc martyrologicznej szopki. PiS wyciera sobie twarz patiotyzmem, jednocześnie zadłużająć własnych obywateli na skalę, której nie znano od upadku komuny. PiS sprowadził dyskurs polityczny do najbardziej prymitywnej propagandy, z malowaniem twarzy Tuska na czerwono i dawaniem przesteru na jego głos by brzmiał diabolicznie. Takie działania to reakcja, choć wątpię by ten baner przekonał kogokolwiek,
  • 2
@su1ik

pisuarki zawsze zdziwione po kontakcie z suwerenem, że jednak nie jest w Polsce tak dobrze jak im przy korycie


Chyba nie puściło cię jeszcze. O co ci chodzi? Bo w twojej wypowiedzi jest tyle sensu i treści co w tych ośmiu gwiazdach ¯_(ツ)_/¯
  • 3
@Zabojcza_Rozowa

XD ta tfu pisowski padalcu

O to jest właśnie kolejny dobry przykład.
Frustracja z powodu braku programu i pomysłu na przyszłe rządy w połączeniu z brakami intelektualnymi powoduje, że chcąc wypowiedzieć się w jakiejś sprawie, adwersarz może jedynie wykrztusić z siebie kilka obelg ()