Wpis z mikrobloga

@Sisal mam ten sam problem, ale wydaje mi się, że to obecne gry, mimo kosmicznej grafiki są po prostu słabe, nudne monotonne i proste. To sprawia że wszystko szybko się nudzi po paru godzinach, albo i szybciej
@Sisal: Mi teraz tylko dobrze idą gry z jako taką fabułą bo chce się grać aby zobaczyć co dalej się wydarzy. A jak gra ma kilka części w której fabuła jest kontynuowana to już idzie szybko. Choć teraz producenci skupiają się na multiplayerowych grach usługach bo z tego da się wyciągnąć najwięcej kasy,
@Sebciou: ogólnie to wszystkie xD Bo dodatki tu są dzielone na cztery sezony (na screenie w kolejności po 3, ZS, botanica i przejśćie to S1, dalej do doków S2 itp), i najbardziej opłaca się kupować przepustkami sezonowymi. S1 i S2 są tanie, bo starsze, to możesz zacząć od nich. Ale w kazdym sezonie, był co najmniej jeden główny dodatek. Takie must have to: Zatopione skarby (zapewnia nowy rejon z ogromną wyspą),
Pobierz Przegrywek123 - @Sebciou: ogólnie to wszystkie xD Bo dodatki tu są dzielone na cztery...
źródło: comment_1671881431ZTL6Y1InfvS33wxJnvYLw2.jpg