Wpis z mikrobloga

@GelbPunkt: jak po zrobieniu prawa jazdy pójdziesz do salonu z pieniędzmi żeby kupić nowe Auto to na pewno nikt się nie będzie z ciebie śmiał tylko raczej ci doradza
  • Odpowiedz
@GelbPunkt: Ogólnie to jest tak, że w rejestracji baba z okienka się z ciebie śmieje. Widzi dowód osobisty, liczy na kalkulatorze ile masz lat i woła na całą salę:

- Ej! On ma 28 lat i dopiero zdaje prawko!

Wtedy cała świta ludzi ma ostrą bekę. Nawet te osoby, które podchodzą 30 raz do egzaminu cieszą się i śmieją się unosząc ręce do góry.

Następnie egzaminator ma bekę z ciebie i
  • Odpowiedz
@GelbPunkt jak robiłem prawko w okolicach 18 lat to byl ze mną na kursie 40 latek, który przyznał że od 10 lat jeździ bez prawka i w końcu by się przydało zrobić
  • Odpowiedz
@GelbPunkt: Robiłem jak miałem ~23. Jest spoko, bo instruktor (różni są - ile to opowieści nie słyszałem w obie strony) inaczej do ciebie podejdzie niż do 17 latka co przedstawia się 17 lat i 11 miesięcy XD
  • Odpowiedz
  • 1
Niektórzy tracą prawo jazdy i muszą powtarzać egzamin, więc żaden wstyd.


@kidi1: To będę mówił, że miałem prawo jazdy ale jechałem pijany i mi odebrali. Dzięki za pomoc.
  • Odpowiedz
@GelbPunkt: Jak robiłem kurs to wyjeżdżałem w miasto co z gośćmi co stracili prawko lub odnawiali uprawienia. Często były też kobiety 40+ które robiły prawko bo były z miejsc wykluczonych komunikacyjnie, a nawet Grażyny które robiły prawko... bo tak. Bo chciały po prostu pojeździć autem. Raz nawet był przypadek jak znajomy szkoleniowca specjalnie zapłacił mu stówę tylko po to by pogadać, bo obaj nigdy nie mieli okoliczności żeby się spotkać. Za
  • Odpowiedz