Wpis z mikrobloga

@s---k: Mnie nie nudziło. Może nie lubisz takich gier. Dla mnie jest bomba. Dobra historia, dobry gameplay. Można się zatopić w świecie. To nie gra dla każdego.
@Sisal: Zależy od gry. Ja tak miałem ze SW Fallen Order i potem modem do Gothica 2 - Kroniki Myrtany... od tego czasu praktycznie ograłem Spider Mana 1, i nie mam w co teraz grać. Czekam na Hogwarts Legacy, SW Jedi: Survivor i remake Gothica. Poza tym mnie gry nie interesują. Mam kompa ogrywać najnowsze tytuły, ale po prostu żaden mnie na tyle nie interesuje.
@Sisal: Dopóki nie znajdziesz perełki, która wchłonie Cię bez końca. Miałem przerwę w graniu jakoś od momentu zakończenia liceum przez jakieś 10-12 lat. Sporadycznie w coś lekkiego, starego na starym lapku (Diablo 1, Dink Smallwood ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Mialem kilka tytułów na gogu i steamie, ale raczej tam leżały i nigdy nie były instalowane.
Potem gog rozdawał za darmo Wieśka 1, wiele lat po premierze.
@Sisal: Też tak mam, myślałem nawet o upgrade z rtx3060 na 4080/90 w 2023 ale jak sobie pomyślę ile spędzam czasu na stacjonarnym który też jest niezłym piecem, Staaary, tylko kurz ścieram z ekranu/pieca. On czeka widocznie już tylko na Diablo 4. Cyberpunk mnie nawet wciągnął ale ogrywałem go na Stadia na Macbooku xD A jak zainstalowałem na PC by sobie ograć w 2k na full detalach i po paru sporych