Wpis z mikrobloga

@Sisal: a ja Ci dam dobrą radę.
Wpisz sobie na youtube nazwę Twojej najbardziej ulubionej gry i dopisz speedrun.
Ja tak zrobiłem z nowym Hitmanem.
Wyobraź sobie, że da się przejść całą trylogię w 20min XD
No i zacząłem sam speedrunowac. Moje życie gamingowe po 30-ce nabrało nowego sensu.
@Sisal: Mam tak samo. Od kilku lat wypalenie w kwestii gier. Może dlatego, że w czasach szkolnych czyli w technikum jeszcze 6-7 lat temu zarywałem nocki żeby tylko pograć w Metin2,Lola,Cs'a czy inne gry. Lubiłem również zwykłe jednoosobowe gry i na przykład wiedźmina 3, 2 oraz 1 przeszedłem po kilka razy z przyjemnością. Odkąd skończyłem szkołę i zająłem się mocniej pracą oraz innymi rzeczami to granie nie daje mi już takiej
@Krupier: jeśli polubiłeś jedynkę to polecam też dwójkę. Czekam aż Part I trochę stanieje i pewnie przejdę n-ty raz. Z Days Gone miałem to samo, odłożyłem grę na 2 lata (!!) aż stwierdziłem, że do niej wrócę, bo mam problem jak któryś kolega wyżej - nie lubię uczyć się nowych gier. I się przekonałem, hordy ciężkie, ale ja to gram na easy :)
To samo miałem z God of War(skończyłem grać
@Sisal: Powiem Ci tylko ze po 40 to jest jeszcze gorzej … kiesys gry mi sie śniły, jakieś prince of Persja mnie wciągnęło na długie noce a tera ps5 stoi i sie kurzy :/
@Sisal nie graj w gry triple A. Ja np. Gram w strategie i rpg. Fajne historie lub mechanika sprawia, że nawet nie wiem jak leci czas.

Z takich przygodowych gier to ostatnio grałem w Subnautike. Nie lubie gier z dużą ilością wody, bo glebiny mnie niepokoją. A okazalo się, że właśnie ten strach spowodowal, że gralo mi się zajebiacie. Do dziś mam kilka, które pamietam (np. Pierwsze spotkanie Lewiatana i prawie zawał
@Sisal: Kiedyś za dzieciaka to się grało spoko, ale nie miałem odpowiedniego sprzętu. Jak poszedłem na studia to grałem dużo mniej, wypadłem z obiegu informacji i jedynie co przeszedłem to trylogie AC II i grałem w fife14 i FM 17 (słaby laptop xD). Jak poszedłem do pracy to najpierw kupiłem sobie używanego 3ds i ograłem to co mnie interesowało, a prawie 2 lata temu odkupiłem od kumpla ps5. Ograłem kilka tytułów.
@Sisal: ostatnio tez nad tym myslalem i to raczej chodzi o to ze gry single player mnie nie ciesza stawiam na rywalizacje w takim lolu i BFie pubg
@Sisal high on life zajebiste Wieśka na nowym apdejcie można ograć nie wiem o #!$%@? fi chodzi mam 30 i #!$%@? remaster Crysis fajna nostalgia kozak gierka idź do domu starców może
@Sisal: Z niektorymi grami tez tak mam ze usuwam bo czuje ze nie przejde bo nudzi ale moze trafisz na cos ciekawego np ja gram w deep rock galactic i ta gra jest tak wciagajaca ze chce sie codziennie w to grac bo to gra przez neta to tym bardzoej ciekawie i za kazdym razem jest generowana mapa proceduralnie wiec nigdy nie jest tak samo.
@Sisal: Też tak mam, ale w skrajnej postaci, bo ze wszystkim. Gry, muzyka, filmy, seriale, social-media, informacje, nowinki, również dyskusje o tym wszystkim. Ogólnie wszystko co z ekranu i głośnika. Mam trochę dylemat czy wpadłem w depresję, czy naprawdę dzisiejsza rozrywka jest zwykłym gównem robionym na jedno kopyto przypudrowanym przez marketingowców i socjotechników, którzy non-stop napierdzielają ogromem rzeczy o których ludzie zapominają już po tygodniu lub miesiącu. Chyba czas się wylogować
sexy mystic survivors


@Argonix: wygląda spoko , tylko czemu tam są gołe lolity xD? z normalnymi postaciami była by to extra gra :D tak to jest extra tylko dla specyficznej grupy :P

To jak z anime lubię animce typu berserk ale lubie też całość nanatsu czy Mushoku Tensei poza warstwą okołocyckową lolitową xD Bez tego było by lepsze :D