Wpis z mikrobloga

masz prawo do takiego zdania, ja mam prawo do swojego. Wybacz, wolę poprawiać swoją sprawność fizyczną i zdrowie niż otumaniać mózg jakimiś gierkami dla dzieciaków.

@Winsomeboy:
A jak ogląda seriale to już jest ok? Zawsze się zastanawiałem jak rozumują tacy ludzie. Tv i seriale ok, ale gry gdzie jest jakaś interakcja i rozwiązywanie problemów? Bleee
@Sisal: Mam dokładnie tak samo.

Zdarzają się gry, w które wsiąkam jak rdr2, teraz ponownie w3 czy persona5 royal (180h XD) ale jest tego za dużo, czasu wolnego po pracy za mało bo rodzina bo to bo tamto i stwierdza człowiek, że odpali grę i po chwili mu się odechciewa.
@earthvision: zgadzam się.
Mamy taki wybór że już przestaje nas to cieszyć. Parę miesięcy temu kupiłem gogle VR i na początku czułem się jak dziecko. A teraz gogle się kurzą

@Sisal: nie czytaj opinii na temat gier w internecie tylko kupuj i graj sobie sam, naczytasz się jaka to gra nudna albo ile to ma błędów i niedoróbek albo że grafika nie nextgenowa i tylko sam sobie psujesz przyjemność. U mnie taka filozofia działa :)
@Sisal Też myślałem że tak mam ale trzeba znaleźć coś co Ci się spodoba. Z wiekiem gust się wyostrza i w byle gówno się nie gra. Prey, Marvel's Spider-Man i Devil May Cry 5 mnie wyprowadziły z błędu np.
@Sisal: W moim przypadku przestałem grać tyle jak zrozumiałem, że to nic więcej jak ładowanie dopaminy, a to za czym tęsknie to ziomki do grania tak naprawdę. Kiedyś potrafiliśmy w 5 grać całymi dniami. Teraz jak już nie ma ekipy to i celu w graniu nie widzę, bo co? Jakieś rangi? Minmaxing? Eksportowcem nie zostanę. Wiele osób poleca gry AAA ale prawda jest taka, że wiele książek ma ciekawsze historie niż
@Sisal: Perdolisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lvl 35 here i dalej #!$%@? w gierki bo uwielbiam. Ofc nie tak jak za młodzika, że potrafiłem całe nocki zarywać, ale zdarzają się sesje po kilka godzin dziennie :)
@Sisal: Pitolisz. Znajdź swoją grę. Mam 36 lat i dwójkę małych dzieci, a bym mógł całe noce w Destiny 2 #!$%@?ć ale resztki poczucia obowiązku i odpowiedzialności mnie przed tym powstrzymują.
@Sisal mam to samo, ale to dlatego że te gry są #!$%@? wszystkie takie same. Raz na jakiś czas wyjdzie coś fajnego jak Wieśek czy Cyberpunk ale poza tym to xd
@Sisal: Ja przed 30 ogrywałem może jedną grę rocznie w całości, w resztę pograłem chwilę i mi się nudziło. Teraz mam 33 i w 2022 przeszedłem ok. 15 gier xD To chyba nie kwestia wieku. U mnie był to wewnętrzny spokój. Nowa lepsza praca, stabilne życie i chęci do grania wróciły. Chęci do wszystkiego tak naprawdę.