Wpis z mikrobloga

Dziś miałem przyjemność obejrzenia meczu NHL na żywo w Fort Lauderdale (Floryda).
Florida Panthers vs New Jersey Devils (2-4)
Poza klasowym hokejem bardzo podobał mi się:
- Klimat, to jak się ludzie bawili w przerwach,
- Tancerki z Panthersow w przerwie,
- Rzucanie koszulek i innych gadżetów w tłum,
- Fajna muzyka w przerwach,
- To charakterystyczne pianino,
- Panthers spirit, nawet u najmłodszych (mega zajarani tym sportem).
Również miałem okazje zobaczyć dwie bitki na boisku, jedna pomiędzy dwoma zawodnikami, druga większa pomiędzy wszystkimi. Mam filmik ale internet hotelowy niestety nie pozwoli mi go zuploadowac wiec odsyłam na yt.
Z nieprzyjemnych rzeczy:
- Cena za parking $35
- Cena za hot doga $10

Więcej zdjęć w komentarzach.
#kobawusa #usa #floryda #hokej #nhl #podroze
koba01 - Dziś miałem przyjemność obejrzenia meczu NHL na żywo w Fort Lauderdale (Flor...

źródło: comment_1671682172Kuzi57l8OTU5larSMBVa3L.jpg

Pobierz
  • 64
  • 251
+ Na florydzie jest dużo bezdomnych i ćpunow. W samej drodze powrotnej widziałem:
- Osobę na drodze walącą auta
- Bójkę naćpanych kobiet
- Dwóch bezdomnych śpiących na chodniku przy głównej drodze
+ w windzie hotelowej spotkałem dostawce jedzenia z jointem w buzi (nieodpalonym) i tak szedł dostarczyć jedzenie xD
@koba01: Kuzwa zawsze tym Amerykancom zazdroszcze jak u nich wyglada to kibicowanie. Nie wazne czy to NBA, NHL, Football Amerykanski. Tam ludzie ida sie bawic i ogladac sport na najwyzszym poziomie jednoczesnie dostaja show i wspieraja swoja spolecznosc. Najlepsze dla mnie jest to, ze druzyny studenckie czasami maja wiecej kibicow niz np. u nas pilkarskie i cale miasteczko kibicuje uczniom i sa w stanie wypelnic stadion kilkutysieczny. No i cheerleaderki kazda