Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, pisalem ostatnio o oszustwie w aplikacji #freenow moja rozowa w piatek zostala skasowana 524zl! Kurs ok 4km.
Kierowca rowniez postanowil oszukac tym ze pewnie przedłużył przejazd, pokazane 22min przejazd..
Próbowaliśmy sie jakos z nimi skontaktowac za pomoca formularza zgłoszeniowego, cisza do dzis, odpisuja same boty..
Czekamy na #chargeback z #mbank
Ale na przyszlosc radze uwazac na uslugi z tej aplikacji, trzymajcie sie!

#oszukujo #taxi #afera #wroclaw
Szawagier - Cześć Mirki, pisalem ostatnio o oszustwie w aplikacji #freenow moja rozow...

źródło: comment_1671618048RWyY0zrPLCDhI7k3cwU5X8.jpg

Pobierz
  • 28
@Szawagier: może dwóch na jednym koncie, drugi się zalogował i zakończył kurs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pasta_alla_carbonara:
Sprawdza po GPS tylko w sumie faktycznie adres w apce ważniejszy. Jeśli wpiszesz adres poprawny ale kierowca zakończy kurs w innym miejscu bo np. wysiadasz bo korek. To lokalizacja i tak jest ta która wpisana przez ciebie. Przynajmniej ja tak miałem.
@AshtarPL: co by nie bylo, powinien byc kontakt z obsluga aplikacji i możliwość weryfikacji takich przejazdów.
Licze ze jak najwięcej osob to zobaczy i przemysli zanim skorzysta z uslug #freenow
Taka rzecz mogla sie wydarzyc, ale wtedy musi byc możliwość ewentualnego zwrotu pieniędzy, a nie milczenie i odbijanie sie od sciany.

Freenow = oszuści
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szawagier: ja miałem podobny numer ostatnio, miałem ustawioną trasę, czekałem na kierowcę, apka znalazła mi kierowcę na drugim końcu miasta, w 2 sekund "podjechał" do mnie, w kolejne 2 "zawiózł" mnie na miejsce i podliczyło mi przejazd ¯_(ツ)_/¯ Na szczęście kasę odzyskałem jeszcze jadąc uberem, którego zamówiłem chwilę później.