Wpis z mikrobloga

@Halbr: Nie jest błędne. Jak się jest KOMENDANTEM GŁÓWNYM POLICJI to się, #!$%@?, powinno UPEWNIĆ, że to co dostałeś jako fant z frontu wojny i wnosisz to na jednostkę jest bezpieczne. xD
Nie zrozum mnie źle - jak by przeciętny mirek jak Ty czy ja wniósł to na chate i #!$%@?ł dziurę z kuchni do dużego pokoju to da się to zrozumieć w miarę, ale nie komendant główny w komendzie głównej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Javert_012824: on może jest debilem ale ktoś chyba tam ma trochę szarych komórek żeby prezenty dla głównego policjanta sprawdzał
Gdzie te służby bezpieczeństwa które chronią najważniejsze osoby w tym kartonowym państwie?
Czyli co? Dudusiowi czy kaczemu dadzą jakiś prezent i nikt tego nie sprawdzi?
O przewożeniu przez granicę nawet nie wspomnę bo to jakaś farsa jest
Nie jest błędne. Jak się jest KOMENDANTEM GŁÓWNYM POLICJI to się, #!$%@?, powinno UPEWNIĆ, że to co dostałeś jako fant z frontu wojny i wnosisz to na jednostkę jest bezpieczne. xD


@tatamarcina to oczywiście. Odnoszę się do tego, że wyobrażam sobie, jak ktoś kto się tym nie posługuje na codzień, nie wie. Przecież ja nie bronię, że zrobił dobrze albo że to go nie usprawiedliwia.

Piszę tylko, że można nie odróżnić.

jeżeli
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Javert_012824: Był późny wieczór, a policjant Patryk siedział w swoim gabinecie, przeglądając dokumenty z ostatnich interwencji. Nagle usłyszał głośny huk, a jego biurko zaczęło drżeć.

Zaniepokojony Patryk wstał i wybiegł z gabinetu, by sprawdzić, co się dzieje. Gdy dotarł na miejsce, zobaczył swojego kolegę, który stał przed granatnikiem, trzymając w ręku ręczne odpalenie.

Co ty wyprawiasz?! - krzyknął Patryk, podchodząc bliżej.

Musimy to odpalić, inaczej nie prześcigniemy przestępców! - odpowiedział kolega,