Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tatamarcina: przecież komendant policji powinien wiedzieć, że, użyty granatnik, to nadal b--ń i nie może jej od tak przewieźć przez granicę. Jak kolega podaje mu nieznaną substancję i mówi że to cukier puder, to też bierze bez pytania? A to że doprowadził do wystrzału takiego granatnika to już kolejny zarzut
  • Odpowiedz
@Javert_012824 jeżeli niby miał być on przerobiony na głośnik bluetooth (a już widziałem takie cuda) to nie byłby pusty w środku. Czasem wyżsi przedstawiciele wojska i innych służb dostają takie "prezenty" i wtedy powinno się je dać komuś do sprawdzenia a nie zabierać odrazu do swojego gabinetu. Swoją drogą jak Ukraińcy tego nie sprawdzili to też się zastanawiam...
  • Odpowiedz
Nie zrozum mnie źle - jak by przeciętny mirek jak Ty czy ja wniósł to na chate i w-----ł dziurę z kuchni do dużego pokoju to da się to zrozumieć w miarę, ale nie komendant główny w komendzie głównej. xD


@tatamarcina: i jeszcze dostałbyś za to zarzuty mimo, że to twoja chata, a pan komendant w------------y piętro w powietrze i ryzykujący śmierć ludzi którzy tam pracowali nawet dymisji nie dostanie.
  • Odpowiedz
@jandiabeldrugi: @Polczlowiekpolzakolak: @Lorneta_z_meduza: za co wyrok miałby dostać zwykły cywil w tej sytuacji? Jeśli dam wam prezent wyglądający jak granat, ale powiem ze to zabawka i on eksploduje to wy powinniście iść do wiezenia czy ja? Jeśli to rzeczywiście był prezent to powinno się ścigać tego kto to dał plus zbadać jak przejechało przez granice i jak trafiło do gabinetu.
  • Odpowiedz
Zakładając, że się wie, jak wygląda wystrzelony granatnik. A przecież nie każdy musi to wiedzieć. Ja bym pewnie nie wiedział.

Nie to żebym bronił generała, ale Twoje rozumowanie jest błędne.


@Halbr: budowy znać nie musi, ale powinien znać "Ustawę o Broni i Amunicji" i wiedzieć, że na przewóz każdej broni (również zużytej i nie posiadającej cech użytkowych) potrzebny jest papier poświadczający to
  • Odpowiedz
Krzywda mu się nie stanie. Jak ustąpi ze stanowiska to dostanie jakąś ciepłą posadkę. Ot choćby taką jak jego poprzednik który został zdymisjonowany.

Były Komendant Główny Policji Zbigniew Maj znalazł pracę w spółce należącej do PKN Orlen. Maj został doradcą zarządu Orlen Unipetrol


Taka fucha jest o tyle dziwna że:

16 maja 2018 został zatrzymany przez CBA na polecenie Podkarpackiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Rzeszowie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Javert_012824: mnie wciąż interesuje jakim cudem ukraińscy oficjele w ogóle dali mu uzbrojony granatnik. Myślałem że ich miejsce jest na froncie?
  • Odpowiedz
  • 1
budowy znać nie musi, ale powinien znać "Ustawę o Broni i Amunicji" i wiedzieć, że na przewóz każdej broni (również zużytej i nie posiadającej cech użytkowych) potrzebny jest papier poświadczający to


@Ranger Po raz kolejny - nie o tym piszę. Piszę jedynie o wymogu znajomości budowy.
  • Odpowiedz
@Halbr: wiedział, że to b--ń, to powinno wystarczyć, przewóz dowolnej broni, również niedziałającej, bez papieru jest niezgodny z prawem
  • Odpowiedz
Zakładając, że się wie, jak wygląda wystrzelony granatnik. A przecież nie każdy musi to wiedzieć. Ja bym pewnie nie wiedział.

Nie to żebym bronił generała, ale Twoje rozumowanie jest błędne.


@Halbr: typie on wniósł uzbrojony granatnik do centrum stolicy - całe szczęście że wystrzelony nabój się nie uzbroił i nie było dużego wybuchu, bo gdyby nabój przeleciał 15 m i się uzbroił to w wyniku wybuchu połowa komendy mogłaby się
  • Odpowiedz