Wpis z mikrobloga

@Khozana ale z tego co widzę, to ani na allegro ani na olx teraz nie ma, to ciężko będzie

W sumie z Ketchumem też jest ciężko z dostępnością, ale Dziewczynę z sąsiedztwa da się kupić, chociaż jak on interesuje się horrorem, to raczej czytał, bo to klasyk
  • Odpowiedz
możesz też spróbować upolować


@smierdakow: o, patrz, też mi się wydawało, że Kinga czytałem wszystko, co wyszło, a jednak żyłem w błędzie :)
"Gniew" już namierzyłem, ale gdybyś miał "pożyczyć" Roślinę w wersji elektronicznej, byłbym wdzięczny.
  • Odpowiedz
@Khozana: Coś Lovecrafta lub E. A. Poe, inny styl, ale King się na nich wychował ;) Z bardziej współczesnych to wspomniany Koontz i jego seria o Odd Thomasie (zaczyna się od "Odd Thomas")

Z tymi wszystkimi książkami, które sławnym pisarzom się podobały to bym uważała - podobno mają za takie "recenzje" odpowiednio dużo płacone :D
  • Odpowiedz
@BlaBlaBlaBlaBlaBlaBla: jeśli odnosisz się do tytułu, który ja polecałem, to akurat ta książka została napisana ponad 80 lat temu i King nawet nawiązywał do niej w swoich powieściach (przede wszystkim w "Worek kości"), więc w tym przypadku nie trzeba się bać opłacanych zabiegów marketingowych. :P
  • Odpowiedz