Wpis z mikrobloga

Najlepsze jest to, że Elon Musk okazał się być cymbałem i zwykłym krwiożerczym kapitalistą, a nie jakimś wybawcą ludzkości i jego twitter to tylko pokazał. To osoba, której nie można ufać.
#elonmusk #twitter
  • 28
  • Odpowiedz
@erixon: daleki jestem od obrony muska, bo od czasów #!$%@? o Krymie mi mocno siadła sympatia do niego, ale nazywanie cymbałem najbogatszego faceta na świecie to przypomina tego mema co się naukowcy pomylili o 2 mld lat - debile.
  • Odpowiedz
@erixon: już w momencie sukcesów i wielkiego hypu na punkcie SpaceX niektórzy potrafili to wychwytać. Owszem, Elon wpadł niczym wizjoner na pomysł ambitnej idei rozwoju inżynierii kosmicznej, potrafił zarazić nią ludzi, i wprowadził ją w życie. Choć zapewnienie pieniędzy i organizacja poszczególnych szczebli zarządzania to już cecha "jedynie" sprawnego kapitalisty, a nie geniusza-wizjonera który nakreśla rozwój ludzkości.

Bo w tej całej przygodzie, gdzieś przewijały się wzmianki że Elon jest bucem, jest
  • Odpowiedz
Ja go porównuje do biznesmena z filmu „Nie patrz w górę” ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podobno nawet aktor się na nim inspirował i rzeczywiście dobrze go rozgryzł ¯\(ツ)/¯


@Sin-: Mi się kojarzył z kolesiem od Apple.
  • Odpowiedz