Wpis z mikrobloga

Poznałem cudowną kobietę. Po 4 spotkaniach ciśnienie było tak duże że doszło do segzów. Miałem w głowie że to za szybko itd. Mieliśmy dziś iśc do kina a dostalem wiadomość że jest zmieszana że tak szybko się stało, bo nie umiała odmówić. Bardzo mi na niej zależy a wszystko #!$%@? się przez seks. dziś nie chciała się widzieć i też nie da sie rozmawiać. Jak to naprawić (,) #zalesie #zwiazki
  • 21
  • Odpowiedz
@parawodna: trochę to czuję. Ja nie przyjechałem do niej z takim zamiarem. Po całowaniu sie tak wyszło.. gdy zapytałem czy moge liczyc jeszcze na spotkanie powiedziała że tak ale nie dziś. Dla takiej kobiety zrobiłbym wszystko by to naprawić (°°
  • Odpowiedz
@GrubyGrubiutki: gdy ją rozbierałem powiedziała coś w stylu że dziwi się że do tego właśnie dochodzi.
Nie wiem czy nie chce wyjść na łatwą, ja jestem w niej mega zauroczony. Dodała że nie czuje tego tak jak ja.. To czemu najpierw wszystko wyglądalo idealnie i mnie zapewniała że chciałaby być ze mną a teraz takie coś..
  • Odpowiedz
@masujbobra: Najgorsze co mógłbyś teraz zrobić to ją olać. Dasz jej wtedy poczucie, że czekałeś tylko na seks i ty już jesteś spełniony. Rozmawiaj z nią jak zawsze i okazuj zainteresowanie w romantyczny (a nie seksualny) sposób
  • Odpowiedz
@masujbobra: typowo, półtora miesiąca i już nowy związek a ty się będziesz rok zbierał po tym odrzuceniu xD
Bądź czujny czy czasem nie wskakujesz na minę, jeśli nie to spotkaj się z nią koniecznie i porozmawiaj po prostu.
  • Odpowiedz