Wpis z mikrobloga

Jak sobie radzicie ze stresem podczas latania samolotem? Już kilka razy leciałem i zawsze było bardzo źle, stres spocone ręce i ogólnie ciężko, jakieś mega negatywne myśli itd. Ale teraz lot będzie 2x dłuższy i nie wiem co robić. Nie wiem czy się uchlać alkoholem na lotnisku czy jakieś prochy wziąć nasenne? Inaczej chyba oszaleje #samoloty #turystyka #wakacje #podroze #podrozujzwykopem
popierduuka - Jak sobie radzicie ze stresem podczas latania samolotem? Już kilka razy...

źródło: comment_1671222110Ffba6MQb9r9SEkA4BFVKQn.jpg

Pobierz
  • 55
no to odpowiedz sobie na pytanie dlaczego nie boisz się autobusem


@cohontes: bo w razie wypadku/pożaru czy cokolwiek innego autobus się zatrzyma i wysiądę, a samolot raczej ciężko wysiąść. A nawet w przypadku jakiegoś mega wypadku to raczej ciężko umrzeć a nawet jeśli to śmierć jest szybka. A w samolocie zanim spadniemy to całe życie można przemyśleć
@popierduuka: mój tata ma.taki system ze przed podróżą wypija trochę alko w postaci przygotowanego drinka z cola. Podczas odprawy nic nie czuje w poczekalni mu szumi a.jak wchodzi do samolotu to już się nie boi i albo idzie spać albo normalnie przeżyje cały lot. Możesz rozważyć taka opcje.
@popierduuka: Ja opowiadam na głos katastrofy lotnicze i co może pójść nie tak w tym locie, kiedyś jak leciałem na islandie to były takie sztormy że musieliśmy siadać w norwegii no i nasz samolot pierwszy próbował siadać w keflaviku, a ja ze swoim donośnym na cały tramwaj głosem opowiadałem co to jest prąd zstępujący, myślałem że ludzie podłokietniki wyrwą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@popierduuka: luźna guma Kobe, weź sobie jakąś książkę, jakąś ulubioną muzykę, małego drinka. Nic się nie przejmuj, a i powiem Ci że po 2h już Ci się znudzi myślenie czy w końcu spadnie czy nie.. Jakbyś leciała nad Ukrainą to co innego, może byłaby nutka ekscytacji, ale tak to nie wiem co tam musiałoby się #!$%@?ć żebyś spadła na ament.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@popierduuka: proste. Nie wiesz co to za dźwięk samolot wydaje? Znaczy tak ma być i nie ma co się przejmować. Ja też mam takiego "stracha" podczas lotów, ale uspokajam siebie właśnie w taki sposób. Polecam też słuchawki z anc. Nie musisz nic na nich słuchać, włączasz noise cancelling i nie musisz przejmować się niczym