Wpis z mikrobloga

Jak sobie radzicie ze stresem podczas latania samolotem? Już kilka razy leciałem i zawsze było bardzo źle, stres spocone ręce i ogólnie ciężko, jakieś mega negatywne myśli itd. Ale teraz lot będzie 2x dłuższy i nie wiem co robić. Nie wiem czy się uchlać alkoholem na lotnisku czy jakieś prochy wziąć nasenne? Inaczej chyba oszaleje #samoloty #turystyka #wakacje #podroze #podrozujzwykopem
popierduuka - Jak sobie radzicie ze stresem podczas latania samolotem? Już kilka razy...

źródło: comment_1671222110Ffba6MQb9r9SEkA4BFVKQn.jpg

Pobierz
  • 55
ze stresem podczas latania samolotem


@popierduuka: z czym?

Sluchawki na uszy z muzyka i dobra ksiazka. Szybko zapomnisz ze w ogole siedzisz w samolocie. Latajac sie nigdy nie stresowalem ale to cholernie nudne wiec warto zabic czas.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Basileus: nie działa. Mogę wiem od początku do końca jakie są procedury/ jak działa samolot / jak często serwisy i że rzeczy są sprawdzane 2 razy to nie działa. Autobusem wycieczkowym też się boje chyba że bym kierował. Za to metro/pociągi/autobusy miejskie / kolejki górskie nie ma problemu
@popierduuka: Wóda (42 loty za sobą)

Edit
Weź nie czytaj tych zjebów od argumentów z autobusami itp xD Jak autobus ma wypadek to możesz połamać rękę, nogę itd, jak w samolocie coś się obsra to pozdro xD
@popierduuka: jak sobie radzę? Krzyczę, płacze, #!$%@? ludzi, alkohol nic daje bo przy startowaniu/ładowaniu trzeźwieje w 5 sekund. ¯\_(ツ)_/¯
Polecam podróżowanie ze mną xD
Nie mogę się doczekać aż zacznę latać z bombelkiem, pokaże mu jak się prawidłowo zachowywać w samolocie
@popierduuka alkohol wykreśl od razu, bo możesz nigdzie nie polecieć. Stewardessy stojąc w wejściu mają również za zadanie wyłapać, czy ktoś właśnie nie jest nachlany/naćpany, więc jeśli przepuszczą Cię w gate to mogą zawrócić z pokładu ¯_(ツ)_/¯
Ja na początku kątem oka patrzyłem się na innych pasażerów, na których lot nie robi żadnego wrażenia, to mnie zawsze uspokajało.
#!$%@? prawda im więcej wiesz tym więcej boisz


@jednorekibadnyta: to jest kwestia indywidualna, ja generalnie latanie lubię, rozumiem jak konstruuje się urządzenia które są krytyczne. Ale np. miło jest wiedzieć co dane typowe dźwięki oznaczają - a nie jak niektórzy być przerażeni szczekaniem Airbusów rodziny A320. Co któryś lot widzę nietypową reakcję pasażerów jak samolot zaczyna szczekać
@popierduuka: Kiedyś panicznie bałam się latać, na tyle, ze trzęsłam się, jak debil i niestety pomogło tylko tyle, ze zaczelam latać czesciej i się z tym oswoiłam. Dalej nie jest to moja ulubiona rzecz, ale bardziej podchodzę już do tego, jak do podróży autobusem
@popierduuka: poczytaj, pooglądaj jak działa samolot, dlaczego tak a nie inaczej zachowuje się w locie. Samolot nawet bez silników staje się szybowcem i spokojnie może wylądować. Mnie pomogło. Nie lubię latać, ale latam i nie wywołuje to we mnie większego strachu. W razie w to szybki koniec ;)