Wpis z mikrobloga

@sliti666: Daj info nt. planu treningowego, diety bo sam chciałbym zacząć redukcje z podobnie zatłuszczonej sylwetki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ew kontakt do osoby prowadzącej metamorfozę
@Xennonek: Plan treningowy to większość czasu było lekko zmodyfikowany nsuns 5/3/1, a dieta? Na oko, starałem się nie przekraczać 2k kcal dziennie, a im dalej w las, tym sobie mniejsze limity ustawiałem. Z produktów, które ratują przy niskiej kaloryce to gotowe ziemiaczki z biedry i kvarg.

+ wszędzie praktycznie chodzę pieszo - praca/zakupy/siłownia itd., a jednak mieszkam w mieście wojewódzkim, więc trochę chodzenia mam.
Jest lepiej, ale niestety niewiele lepiej. Moim subiektywnym zdaniem mógłbyś odrzucić tą "masę" bo jest niepotrzebna. Robienie masy nie znaczy #!$%@? co się da tylko zbilansowana wysokobiałkową dietę która przy odpowiednich ćwiczeniach da efekt w postaci zwiekszenia tężyzny. Wyglądam bardzo podobnie do Ciebie i niestety nie mam mentala żeby umieć się tym chwalic. Mam nadzieję że w marcu wstawisz zdjęcie z #!$%@?ą sylwetką i zamkniesz wszystkim dupki ( w tym również i