Wpis z mikrobloga

@sliti666: Przeciez to jest zajebista zmiana w rok mordo. Co prawda teraz moze cie zdmuchnac wiatr, ale najpierw trzeba zrzucic fat, zwiekszyc wrazliwosc insulinowa, zeby pozniej budowac ladna, czysta mase miesniowa. Cisnij, gratulacje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sliti666: nie słuchaj ich. Naogladali się zdjęć sterydziarzy w internecie i myślą, że taka sylwetkę da się zrobić w rok. Zajebista forma! Gratuluje
@sliti666 Ja to bym zobaczył te sama poze z tym samym światłem. Bo dostaliśmy dwie różne pozycje w innym świetle, a wiadomo jak światło potrafi działać na takie rzeczy. Mimo wszystko progress spoko, ale dwa różne zdjęcia mnie rażą.
@r5678:

Fajnie że są różowe które rozumieją takie rzeczy.

Jest nas sporo myślę :) wbrew temu co piszą na mirko: mamy mózgi, nie interesujemy się tylko makijażem/netflixem i nie lecimy tylko na hajs :}

@JagniecymFuterkiemWalekPokryty:

nie zawsze przyznaję Ci rację, ale dzisiaj muszę się podpisać pod Twoim komentarzami na 100%

Z nikim nie da się zgadzać za każdym razem :D myślę, że jednak na świecie większość osób myśli bardziej w
@sliti666: Hejo! Zajebisty progres, #!$%@? hejterow. Ci ktorzy mowia ze w rok za malo, nie byli nigdy nie silce. Zrzucic 17 kilo w rok i potem zmasowac 5 to zajebiste jest. Hejters gonna hejt! Zazdro i tyle.