Wpis z mikrobloga

Mirasy, trzymajcie kciuki. Z Perełką nie jest dobrze. Wczoraj prawie nic nie zjadła, dzisiaj kilka łyżek karmy. Jest bardzo słaba i nie trzyma się na nóżkach, od wczoraj praktycznie leży (,)

Wizytę do weta mamy na 13, zobaczymy co tam powiedzą, ale jest opcja eutanazji…

Masakra, to są takie decyzje, że sobie nie wyobrażacie…

Perełka ma prawie 19 lat, prze dwa lata miała dwie operacje na przerzuty nowotworu. Ostatnia operacja miała miejsce z miesiąc temu.

#pokazpsa #zalesie
Pobierz cytmirka - Mirasy, trzymajcie kciuki. Z Perełką nie jest dobrze. Wczoraj prawie nic n...
źródło: comment_1671181727NLqv3j7GQuH0LACzDFfkvD.jpg
  • 179
@cytmirka: came here to laugh not to feel... kurde ale smutłem mirabelko :( współczuję z całego serducha tak serio mocno mocno. To mega trudna decyzja ale zrobiłaś dobrze jeśli Perełka cierpiała. Pamiętaj żeby nie popadać w żałoby i teraz masz szansę dać miłość kolejnemu pieniowi, nie ma na co czekać, cierpiących na średnie życie jest wiele a taki właściciel to skarb. Trzymaj się (っ˘̩╮˘̩)っ
Pobierz pepies - @cytmirka: came here to laugh not to feel... kurde ale smutłem mirabelko :( ...
źródło: comment_1671215958mf2sQF3K5XquYjG5CZCpnh.jpg
@pepies: Dziękuję! Mam jeszcze dwa pieski- jeden przybłęda, drugiego interwencyjnie odbierałam osobiście i już został u mnie, wiec dla zwierzaków drzwi mam zawsze otwarte. Kto wie, może Perełka wróci do mnie w innym futerku tak jak mówił wierszyk wrzucony tu gdzieś wyżej przez Mireczka ()
@qrcyrpnx: To nie jest dobra rada. To jest dobra rada jeśli masz pieska staruszka na którego przychodzi czas i spokojnie odchodzi. Perełka miała przerzuty nowotworu, prawdopodobnie na płuca, przyjmowała sterydy, dzisiaj już ich nie przyjęła i ciężko oddychała, miała gorączkę 40 stopni, u weterynarza puściły jej zwieracze i kał wskazywał na zle pracujące jelita. Byłam z nią do ostatniej chwili, nieważne gdzie, ważne ze czuła mnie przy sobie. Nigdy nie pozwoliłabym