Wpis z mikrobloga

Tak naprawdę co śledczy mogą mieć na Pawełka? Jedyne co śmierdzi to sprawa skasowania i złomowania Toyoty. Być może coś wie, jest szantażowany, bo znalazł się w nieodpowiednim miejscu i czasie i boi się wsypać prawdziwych winowajców. Wątek tej kłótni jest zbyt rozdmuchany imo, nieraz byłem świadkiem jak kobity niby przyjaciółki toczą dramy miedzy sobą z byle powodu a potem szybko zapominają. Także tak mogło być tym razem.
#iwonawieczorek
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Opad4991: Paweł mógł mataczyć, ewentualnie ukryć ciało. Zamordował jeszcze ktoś inny, ktoś z kim współpracowała Joanna S. Joanna włożyła komórkę do torebki Iwony, żeby ją śledzić i nastraszyć, żeby nikomu nie mówiła, że chcieli ją wciągnąć w sutenerstwo. Joanna S. wciągała Pawła w interes. Dream Club miał być drugą Zatoką Sztuki, a Paweł drugim Krystkiem - naganiaczem. Adria się zgodziła, albo przynajmniej nie protestowała, a Iwona głośno im powiedziała, żeby
  • Odpowiedz
@AssireVarAnahid: nie, telefon miał zadzwonić w odpowiednim momencie - kiedy mięśniaki wciągali Iwonę do samochodu - żeby nie było pomyłki i nie zabili/pobili przypadkowej osoby. Adria widziała jak wciągają Iwonę, Paweł wiedział, że ją zabrali, bo dzwonił później setki razy do Joanny, a telefon tuż po wciągnięciu Iwony do auta został wyłączony na godzinę.
  • Odpowiedz
@Opad4991: artykuł z 26/9/2010: https://wspolczesna.pl/iwona-wieczorek-czy-pawel-p-stoi-za-zaginieciem/ar/5736554

Paweł: "Trzymałem ją za rękę i prosiłem, żeby nie odchodziła. Wybiegłem za nią z dyskoteki, wokoło pełno ludzi. Zaczęła się szarpać, grozić, że będzie krzyczeć. Nie chciałem robić sceny. Gdybym wiedział, jak to się skończy, nigdy bym jej nie puścił" - opowiada gazecie chłopak. "

Również Paweł i znajomi: O kruci nie pamiętamy o co poszło ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz