Wpis z mikrobloga

#wolski #wolskiowojnie #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna
@Niemamwiedzy:
Tak dzwoniłem przed chwilą do WCR Wrocław na nr: 261-656-115
Miałem rację: podlegam poborowi na ćwiczenia ponieważ mam Żone która jest w jednym gospodarstwie domowym.
Inaczej rzecz biorąc możesz ładnego posta napisać że dezinformujesz Wykopowiczów i przy okazji ciśniesz po mnie bezzasadnie.To że ma się dziecko <8 rż nie jest powodem odroczenia jeżeli dziecko ma innego rodzica który nie ma ograniczonej władzy rodzicielskiej, nie jest w szpitalu, więzieniu itp.

Oczywiście zalecam zadzwonienie do twojego WCRu żeby się upewnić. O PESEL nie proszą przy tej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@wolskiowojnie:

Nauka czytania potrzebna. Zastanawiałeś się może, dlaczego wyszczególnili oddzielnie dzieci do lat 8 i w wieku od lat 8 do 18? Gdyby było jak twierdzisz, to byłoby to w tym samym punkcie z podpunktem "sprawujące opiekę nad dziećmi do lat 18".
  • Odpowiedz
to jak z kategoria D, zwalnia z cwiczen czy nie?


@gharman: zwalnia co do zasady, co wynika z art. 58 ust. 1 UOO.

To co cytujesz to art. 248 ust. 5 - IMHO chodzi tu o E, którzy nie mają żadnej możliwości służby. To co cytujesz dotyczy tego, że choćby E chciał, to nie
  • Odpowiedz
Ten Wolski to fail za failem xD źródłem prawa pani za minimalną w jakimś wcr xd risercz iście ziemkiewiczowski
  • Odpowiedz