Wpis z mikrobloga

#wolski #wolskiowojnie #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna
@Niemamwiedzy:
Tak dzwoniłem przed chwilą do WCR Wrocław na nr: 261-656-115
Miałem rację: podlegam poborowi na ćwiczenia ponieważ mam Żone która jest w jednym gospodarstwie domowym.
Inaczej rzecz biorąc możesz ładnego posta napisać że dezinformujesz Wykopowiczów i przy okazji ciśniesz po mnie bezzasadnie.To że ma się dziecko <8 rż nie jest powodem odroczenia jeżeli dziecko ma innego rodzica który nie ma ograniczonej władzy rodzicielskiej, nie jest w szpitalu, więzieniu itp.

Oczywiście zalecam zadzwonienie do twojego WCRu żeby się upewnić. O PESEL nie proszą przy tej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 178
  • Odpowiedz
@staryhaliny
1. Odpowiedziałem kolesiowi , który zwymiotował trochę obelg , bez żadnych argumentów
2. Wolski przypadkiem doszedł do tego, że przepisy są napisane na kolanie, a ich interpretacja zależy od widzimisię urzędnika.
3. Wolski jak i inni jutuberzy zajmujący się wojskowością ( bartosiaka , defence , isw , ratka , gdzie wojsko , Lisowski , Kamizela itd ) w końcu zaczęli funkcjonować w powszechnej świadomości , jako ludzie poza mainstreamem. I bardzo
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz:

2. Wolski przypadkiem doszedł do tego, że przepisy są napisane na kolanie, a ich interpretacja zależy od widzimisię urzędnika.


Gdzie? Co jest niejasne w tym zapisie (pic rel)?



Gdyby ich nie było, miałbyś tylko oficjalna propagandę.


Zgoda, ale to nie znaczy że mają jakiś immunitet i nie można im wytykać błędów. Ja mu nie odbieram wiedzy o wojsku itp., ale wykłóca się jak maniak o zapis w ustawie, bo
staryhaliny - @muchabzz: 
 2. Wolski przypadkiem doszedł do tego, że przepisy są napi...

źródło: comment_1671140211xXssvLZrcnaYZFlOmQEW5f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@staryhaliny tak jak wyżej ktoś zauważył , na dole masz myślnik i nie ma jasnego wyjaśnienia do którego punktu się odnosi. Dalej ktoś wyjaśnij , że w takiej sytuacji należy przeczytać szczegółowe wyjaśnienia dotyczące konstrukcji takich dokumentów a w szczególności gdzie jest kropka , przecinek , myślnik , jaka litera itd. W efekcie tak Wolski , jak pani w urzędzie , ty , ja , tysiące innych możemy być manipulowani dowolnością interpretacji.
  • Odpowiedz
@staryhaliny tak masz rację . Możesz im wytykać błędy. I bardzo dobrze że im się wytyka. Bo wytykając nabierasz wiedzy. Nie byłoby Wolskiego , nie byłoby dyskusji.
Inna sprawa to poziom chamstwa tego wytykania oraz poziom wiedzy wytykajacych. To jest dramat
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz:

tak jak wyżej ktoś zauważył , na dole masz myślnik i nie ma jasnego wyjaśnienia do którego punktu się odnosi.


O cię #!$%@?!
Pomijając że kwestie te są omówione w prawie - wspomniane tutaj i cytowane rozporządzenia dot. zasad legislacji. To nawet pomijając treść tych zapisów, wystarczy wywalić formatowanie tekstu i otrzymujesz takie zdania:

Obowiązkowi służby wojskowej nie podlegają kobiety w ciąży oraz w okresie 6 miesięcy po porodzie, a
  • Odpowiedz
@staryhaliny bo ci tak pasuje.
Dam ci przykład z życia
W urzędzie komunikacji swego czasu pytałem o rejestrację samochodu z prawa kierownicą. Pani powiedziała, że na podstawie obowiązujących przepisów to w tej gminie czy powiecie nie można. I zaraz dodała : ale w mieście obok wiem , że rejestrują.

I dokładnie to samo jest z takimi kruczkami jak to po myślniku.
Podałeś jakaś wykładnię, z której ty coś rozumiesz, ale już inni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz:

Dam ci przykład z życia

W urzędzie komunikacji swego czasu pytałem o rejestrację samochodu z prawa kierownicą. Pani powiedziała, że na podstawie obowiązujących przepisów to w tej gminie czy powiecie nie można

XD, znowu jakieś interpretacja prawne pani z okienka. Z tego co czytam, to "angliki" obecnie są traktowane jak auta spoza UE. Ale gdzie tu problem, żeby zarejestrować taki wóz w starostwie powiatowym czy urzedzie gminy?

Baba nie miała
  • Odpowiedz
@staryhaliny no widzisz. Jesteś też dobrym przykładem , jak można sobie ułożyć wszystko pod własne myślenie. Nie zadajesz pytań a wyciągasz wnioski.
I tak robi większość wykopków.
Założyłeś że to było teraz . No ale nie było teraz.
Założyłeś , że pani z okienka się nie chciała ergo pani była świetnie wyszkolonym urzędnikiem.
I na tym sobie budujesz narrację
No i się mylisz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muchabzz:

Założyłeś że to było teraz . No ale nie było teraz.


Ty jesteś jakiś głupi?
Skoro szczedzisz faktów w dyskusji, to co niby miałem zakładać, że było to w 1997 roku? Jeśli data tego wydarzenia jest istotna, to czemu jej nie podałeś?

Koniec tej dyskusji! Nie będziesz mnie sprowadzał do swojego poziomu.
  • Odpowiedz