Wpis z mikrobloga

#wolski #wolskiowojnie #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojna
@Niemamwiedzy:
Tak dzwoniłem przed chwilą do WCR Wrocław na nr: 261-656-115
Miałem rację: podlegam poborowi na ćwiczenia ponieważ mam Żone która jest w jednym gospodarstwie domowym.
Inaczej rzecz biorąc możesz ładnego posta napisać że dezinformujesz Wykopowiczów i przy okazji ciśniesz po mnie bezzasadnie.To że ma się dziecko <8 rż nie jest powodem odroczenia jeżeli dziecko ma innego rodzica który nie ma ograniczonej władzy rodzicielskiej, nie jest w szpitalu, więzieniu itp.

Oczywiście zalecam zadzwonienie do twojego WCRu żeby się upewnić. O PESEL nie proszą przy tej okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 178
@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa: @wolskiowojnie: nie siedzę intensywnie w tym temacie, mam też głęboko w poważaniu konflikt na linii Wolski - reszta świata - to tak tytułem wstępu, żeby nie było nieporozumień. Natomiast jako r. pr. wywołany do tablicy, mogę swobodnie wypowiedzieć się co do widocznych tutaj fragmentów ustaw i zasad legislacji. Jak najbardziej słusznie już tutaj kilka osób podniosło, że warunek wspólnego zamieszkiwania ma zastosowanie tylko i wyłącznie do poprzedzających przesłanek -
Pobierz Karoleer - @Kazimierz_Przerwa-Obiadowa: @wolskiowojnie: nie siedzę intensywnie w tym ...
źródło: comment_1671106780qpM2VuJLl3hutMcZE17bON.jpg
Nope, co mi Pani z WCR potwierdziła.


@wolskiowojnie: ty się #!$%@? naucz czytać kurczak. Wielki OSINT-owiec analfabeta, którego przerasta przeczytanie prostego tekstu.

Zaznaczony przez ciebie fragment znajduje się w niebieskiej linii, więc dotyczy punktu 2. Punkt 1 nie ma takiego ograniczenia, więc dotyczy każdego z gówniakiem młodszym niż 8 lat.
Pobierz KaiserBrotchen - > Nope, co mi Pani z WCR potwierdziła.

@wolskiowojnie: ty się #!$...
źródło: comment_1671106987weRzEh0LPzBvW2BTugi52X.jpg
@wolskiowojnie: Panie Jarku,
Pan musiał być taką mądralą w szkole, której nikt nie lubi, mam rację? Takim chłopcem, co się wywyższa wśród rówieśników i nie pomaga w odrobieniu lekcji. Ton pańskich wypowiedzi i poziom polemiki jest poniżej wszelkiej krytyki. Jak Pan jest taki insajder to proszę dzwonić bezpośrednio do Błaszczaka i pytać a nie na infolinię. Telemarketerom też Pan wierzy na słowo i przedłuża umowę przez telefon?
@wolskiowojnie: Kolejny raz widzimy pokaz żenującej wiedzy Pana eksperta. Wypowiada się na tematy bardzo istotne, o których nie ma pojęcia. Jako dowód na swoją błędną wykładnię przepisów powołuje telefon do Pani Karoliny z WCR, która nie ma pojęcia o czym mówi (to nie jej zakres kompetencji - nie ma się co dziwić). Powiem krótko - w moich oczach i zapewne wielu innych osób jest Pan żałosny. Jak się występuje w debacie
@Kazimierz_Przerwa-Obiadowa

Nope, co mi Pani z WCR potwierdziła.

@wolskiowojnie: Fajnie, tylko zaznaczony przez Ciebie ten warunek odnosi się do pkt. 2, a nie do pierwszego. Odsyłam do par. 57 ust. 3 rozporządzenia ws. zasad techniki prawodawczej, który to akt prawny reguluje, w jaki sposób redaguje się w PL ustawy i rozporządzenia:

Punkt oznacza się cyframi arabskimi z nawiasem z prawej strony, z zachowaniem ciągłości numeracji w obrębie danego artykułu albo ustępu,
@wolskiowojnie: ty jesteś #!$%@? analfabetą nie mającym pojęcia o składzie tekstu i układzie punktorów. Moja babka była redaktorką we wrocławskim Ossolineum 50 lat, moja ciotka jest redaktorką od 40 lat.


Nie manipuluj i nie kłam!

wg tej interpretacji to jak masz dziecko do 18 roku to nie mozesz byc powolany. nie wierze ze tak chcieli. niezly bubel
@wolskiowojnie to jak z kategoria D, zwalnia z cwiczen czy nie? bo ten punkt nizej jest niespojny. niby D zwalnia ze sluzby w trakcie pokoju, ale tutaj stoi jak byk ze z cwiczen zwalnia tylko to co zwalnia ze sluzby w trakcie wojny.
czyli D zabrania sluzby w trakcie pokoju ale cwiczenia sa sluzba w trakcie wojny?

Rozdział 2
Służba w pasywnej rezerwie
5. Na ćwiczenia wojskowe żołnierzy PR nie powołuje się