Wpis z mikrobloga

Daily przypomnienie, że p0lskie witaminki generują zabójczo wysoką dzietność 1.2 przy bezrobociu 58% wśród femoidów xD Do tego wiek emerytalny 60 lat i średnia życia 82 lata przy generacji całych 30% PKB ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stanowią także ponad 80% absolwentów gównokierunków i pracowników gównorobót. Może p0lki nie są zbyt mądre, czy pracowite - ale za to górują w ilości samotnych matek i uciekają z kraju w razie wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
p0lki to karaluchy systemu, nawet nie powiem change my mind ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ze statystykami sobie dyskutujcie
#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #takaprawda #blackpill #redpill #przegryw
  • 85
@swiety_spokoj: p0lscy mężczyźni z kolei nie dość że nie myją dup, to jeszcze czytają tylko tytuły artykułów. W treści jest wyraźnie powiedziane, że chodzi o stosunek niepracujących kobiet do mężczyzn. Jeżeli 58% bezrobocia wśród kobiet nie wydało ci się dziwne, to może przemyśl następne opiniotwórcze wysrywy xD
svickova - @swiety_spokoj: p0lscy mężczyźni z kolei nie dość że nie myją dup, to jesz...

źródło: comment_1671047639KaLIxhRGtKSSuirvYtwD4p.jpg

Pobierz
@swiety_spokoj @Kapitan_dpa @grzybuxd @Mandragora_Cesarska @Nostrian @Fekalny_okuratnik @CebulowyKrul @Heroina340 @Phyrexia @Teutonic_Reich @calinowski @SRzeyamlon @tomek001Hej @czlapka @Chris_Karczynski @Dibhala @Snap-Dragon @Wyrelworelowany @PrzegrywNaZawsze @svickova:
Piszę do osób które widzą tego posta na mikroblogu, aby przejrzały co oznacza 58% bezrobocia kobiet podawane przez OP'a

W końcu 2 kwartału 2022 r. udział kobiet w ogólnej

liczbie bezrobotnych wyniósł 54,8% i był o 1,0 p. proc.

wyższy porównaniu z analogicznym kwartałem 2021 r.

Z liczby zarejestrowanych osób bezrobotnych
@swiety_spokoj:

Pokaż mi drugi zawód, w którym możesz wziąć 180zł za 15 minutową wizytę podczas której nie ustalasz kompletnie nic albo kompletnie #!$%@?łaś swoją robotę ;)


Swobodna gra konkurencji prowadzi do ukształtowania się układu cen ;), nie podoba się to znajdź kogoś kto wyleczy cię za 20 zł, albo nie korzystaj ( ͡º ͜ʖ͡º)

Powiem tak, mam praktycznie na bieżąco wgląd w materiał na kierunkach lekarskich,