Wpis z mikrobloga

Daily przypomnienie, że p0lskie witaminki generują zabójczo wysoką dzietność 1.2 przy bezrobociu 58% wśród femoidów xD Do tego wiek emerytalny 60 lat i średnia życia 82 lata przy generacji całych 30% PKB ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stanowią także ponad 80% absolwentów gównokierunków i pracowników gównorobót. Może p0lki nie są zbyt mądre, czy pracowite - ale za to górują w ilości samotnych matek i uciekają z kraju w razie wojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
p0lki to karaluchy systemu, nawet nie powiem change my mind ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ze statystykami sobie dyskutujcie
#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #takaprawda #blackpill #redpill #przegryw
  • 85
@swiety_spokoj: Kobiety uzasadniają swoje istnienie na dwa sposoby:

- rodzenie dzieci czyli bycie biologicznymi inkubatorami
- poprzez dostarczanie przyjemności fizycznej

(i robią to z ogromną łaską starając się przy pomocy tych rzeczy szantażować mężczyzn i społeczeństwo)

Jeśli obie te rzeczy mężczyźni zapewnią sobie poprzesz technikę czyli androidy i sztuczne macice, to nie ma żadnego powodu dla którego różowe były by potrzebne. To my mężczyźni stworzyliśmy cywilizację, religię, kulturę, sztukę, technikę, a
a jak policzyłeś statystykę odnośnie gównokierunków?

@Mandragora_Cesarska: kiedyś wstawiałem o tym wysryw. Przeanalizowałem statystyki z GUSu. Na wszystkich kierunkach typu europeistyka, socjologia itp. mamy ponad 80% kobiet. Na kierunkach najbardziej deficytowych / przyszłościowych / wymagających około 85-90% mężczyzn. Jeśli natomiast chodzi o pracę - to znamienitą większość tzw. "bullshit jobs" wykonują kobiety. Idź do działu HR albo urzędu gdziekolwiek to się przekonasz xD W kontekście pracy również analizowałem to na podstawie
a np. lekarski i pielęgniarstwo zostały zakwalifikowany jako gównokierunek czy nie?


@Mandragora_Cesarska: oczywiście, że nie. Lekarz to zawód potrzebny, jednak w Polsce służba zdrowia jest po pierwsze w opłakanym stanie, a po drugie masa lekarzy to maszynki do wyciągania pieniędzy z pacjentów. Pokaż mi drugi zawód, w którym możesz wziąć 180zł za 15 minutową wizytę podczas której nie ustalasz kompletnie nic albo kompletnie #!$%@?łaś swoją robotę ;) Kolejnym spokrewnionym przykładem jest