Wpis z mikrobloga

  • 268
Hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) na reddicie ktoś wstawił screena opisu chłopa z tindera. W poście istna burza 9k upvote'ów i 3k komentarzy w 8 godzin.
Zdarzają się ameryk4ńskie witaminki co się oburzają tym, że nikt nie chce rzuć już przeżutej i wyplutej na ulice gumy.

Jak ktoś chce przeczytać zanim zostanie usunięte i zablokowane to proszę:
https://www.reddit.com/r/meirl/comments/zl499o/meirl/?utm_source=share&utm_medium=android_app&utm_name=androidcss&utm_term=1&utm_content=share_button

#tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #badoo #reddit #p0lka
hlebak - Hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°) na reddicie ktoś wstawił screena opisu chłopa z tindera. W ...

źródło: comment_1670990703Amu7Npx8h1qx45DbmVmFfa.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@hlebak: ale incydent kałowy w komentarzach xD z drugiej strony chłop pewnie jest średnio stabilny emocjonalnie jeżeli czuje potrzebe wylewać żale w opisie na tinderze (ja mam od tego znajomych)
  • Odpowiedz
@hlebak: Kara za mówienie prawdy kobietom. Tak się po prostu nie robi. Za to wypada zwodzić taką mamę, a po skonsumowaniu znajomości zablokować. Tak jest znacznie mniej toksycznie. Logiczne.
  • Odpowiedz
@mlodir: bo paradoksalnie dużo trudniej utrzymać ortografię rodzimego języka od tego, którego uczysz się jako kolejnego. Wynika to z jednej prostej zależności, w twoim rodzimym języku uczysz się mówić zanim nauczysz się go czytać to znaczy, że nie wizualizujesz sobie słów, w przeciwieństwie do kolejnego języka, którego uczysz się równocześnie z zasadami pisowni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mlodir: nie są jedyni, Polacy na przykład nie potrafią w przypadki (np. piszą ludzią zamiast ludziom), co ostatnio chociażby na wykopie można znaleźć w co drugim wpisie ¯(ツ)/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlodir: nie są jedyni, Polacy na przykład nie potrafią w przypadki (np. piszą ludzią zamiast ludziom), co ostatnio chociażby na wykopie można znaleźć w co drugim wpisie ¯(ツ)/¯

@Dalegor_: moje ulubione to "po za tym" i "jest wstanie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz