Wpis z mikrobloga

#wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka

Wiecie że łykacie fejury na kilometr? Tak samo jako o ćwiczeniach wojska, i innych. @Keriks_ wrzucił fejura - posta przyciętego tak żeby wyglądało to tak jak widać w jego wpisie.

Screen bez przycięcia wygląda jak niżej i wydźwięk odpowiedzi jest zupełnie inny.
Ale zbiorowy incydent kałowy wyk0pki zaliczyły.
wolskiowojnie - #wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka 

W...

źródło: comment_1670951935bJZD8VfBHuUPpJZxmvB8k1.jpg

Pobierz
  • 227
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wolskiowojnie: nigdy cię nie słuchałem, no dla mnie ty na spółę z Bartosiakiem jesteście mniej kompetentni i wiarygodni od Jackowskiego.

Patrząc na twój wpis naprawdę nie wiem jak możesz uchodzić za jakikolwiek autorytet. Masz poziom niższy od mojego. A ja nie robię z siebie znawcy. Ha tfu!
  • Odpowiedz
Problem jest taki że:
1. Od 20 lat jesteśmy zalewani równouprawnieniem i wszelkiego rodzaju wyrównywaniem płac między pluciami a nie ma większej nierówności jak służba wojskowa.
2. Obecnie i przez najbliższe co najmniej kilka lat (z tego co nawet ty mówiłeś to z 5 lat) nie ma żadnego zagrożenia że nam tu ruscy wjadą.
3. Rząd ukraiński zrobi WSZYSCY żeby nas wciągnąć do konfliktu.
4. Rząd polski nie jest obiektywny w kwestiach
  • Odpowiedz
@wolskiowojnie: gościu skończ smęcić.
po pierwsze porównywanie "biznesu" który polega na laniu wody na yt i wykorzystaniu chwilowego zainteresowania tematyką do włożenia lat w budowę prawdziwego biznesu to jest absurd, nawet podpisać się na książce nie umiałeś tylko jakieś szlaczki rysowałeś każdemu inne. Miej troche godności i jak już taki bzdet napisałeś to nie rozpowszechniaj go bardziej....

bredzenie że obowiązek to się nie narzeka, to już w ogóle ROTFL.
ruskim mówią pewnie to samo. obowiązek, patriotyzm i te same brednie idą. Zginiesz to zginiesz w przegranej wojnie obowiązek i patriotyzm. Rozumiem, że gdybyś był ruskiem, to nie sprzeciwiałbyś się obowiązkowi tylko grzecznie szedł próbować mordować Ukraińców, a potem użyźniłbyś ukraińskie czarnoziemy?
A jeżeli pis wprowadzi obowiązek oddawania organów politykom czy chodzenia na pochody pierwszoma... ups na miesięcznice smoleńskie, to też będziesz
  • Odpowiedz