Wpis z mikrobloga

#wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka

Wiecie że łykacie fejury na kilometr? Tak samo jako o ćwiczeniach wojska, i innych. @Keriks_ wrzucił fejura - posta przyciętego tak żeby wyglądało to tak jak widać w jego wpisie.

Screen bez przycięcia wygląda jak niżej i wydźwięk odpowiedzi jest zupełnie inny.
Ale zbiorowy incydent kałowy wyk0pki zaliczyły.
wolskiowojnie - #wolski #wojsko #wojna #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ksiazatka 

W...

źródło: comment_1670951935bJZD8VfBHuUPpJZxmvB8k1.jpg

Pobierz
  • 227
@LordSidious: wielu jest januszy którzy mają jakieś swoje firmy januszeksy, zarabiają kase, mają duży dom, drogie auto a intelektem nie grzeszą. Jedno nie implikuje drugiego, czasami wystarczy trochę szczęścia i potem się leci siłą rozpędu. Może ludzie źle ocenili fana czołgów dlatego tylko że wykuł na blachę ile każda lufa ma długości.
@wolskiowojnie: Najbardziej żałosne zawsze jest gadanie o patriotyzmie. #!$%@? patriotyzm, bo on zaczyna się od góry - najpierw państwo daje mi powód bym za nie walczył i ginął, a potem powstaje "patriotyzm" czyli chęć by pomagać. Mój patriotyzm aktualnie jest na takim poziomie że mam nawet gdzieś czy ktoś po psie posprząta, czy płaci podatki itd - ba nawet dobrze jak ich nie płaci! Nie warto na to gówno płacić czegokolwiek
Polska to kraj chłopów pańszczyźnianych, gdzie tylko szlachta walczyła. Według mnie Polacy to typowo rolniczy kraj z mentalnością chłopa pańszczyźnianego i z polaka nie będzie wojownik. Polacy co najwyżej do ciężkiej pracy przy okopach przeciwczołgowych się nadają.