Wpis z mikrobloga

179 850,03 - 6,60 = 179 843,43

Miało być znacznie wcześniej i dalej, tymczasem od 4:20 małe rączki trzymały i każda próba wymknięcia się uruchamiała alarm ¯_(ツ)_/¯
Szczęśliwie koło 5:20 już się udało wyswobodzić i po 20 minutach już sobie truchtałem (ʘʘ)

Fajne warunki, - 4°C i lekki wiaterek, który przedmuchał smog. Śniegu nadal sporo, ale już ubity więc biegło się lekko i przyjemnie, tempo dość spokojne. Zaskakująco jasno jak na tą godzinę w grudniu. Bułeczki kupione, powrót do domu o czasie. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jutro chyba pierwszy raz w sezonie polecę w długich ciuchach.

Miłego! ( ͡ ͡ )

#sztafeta #enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow #pokazmorde
Pobierz
źródło: comment_1670916534hrqvfEwfaizME0p7z8aCKx.jpg
  • 8
Jutro chyba pierwszy raz w sezonie polecę w długich ciuchach.


@enron: dziku, a jak w temacie kolan na takim lekkim mrozie? Nic nie skrzypi, nie masz wrazenia ze sie wymrazaja troche za bardzo?

Ja tez na krotko, ale swego czasu w tagu wrzucalem wlasnie, cos ala opaski na kolana, bo mam wrazenie ze stawy u mnie troche za mocno dostaja w palnik na zimnie.
@enron: dziku, a jak w temacie kolan na takim lekkim mrozie? Nic nie skrzypi, nie masz wrazenia ze sie wymrazaja troche za bardzo?


Fizjo mnie trochę goni, że powinienem biegać przynajmniej w 3/4 - i faktycznie jak już jest te -5 to tak robię, dla świętego spokoju. Ale nigdy nie miałem jakichś dolegliwości w kolanach w związku z mrozem, mimo że miałem robione kilka razy artroskopie.

Ja tez na krotko, ale
Co do opasek na kolana, to znajomy ortopeda mi powiedział że jeśli chcę od opasek czegoś więcej niż żylaki to lepiej powinienem sobie je odpuścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@enron: naczy mi chodzi po prostu o kawalek szmaty z gumka zeby sie nie zsuwalo, ale trzymalo wlasnie na kolanach. Nie pisze o zadnych kompresjach, stabilizatora itd.