Wpis z mikrobloga

Jestem na ukończeniu pewnego badania na Tinderze, któremu poświęciłem pół roku. Wyniki są przykre, przerażające i potwierdzają w 300% #blackpill
It's over dla każdego chłopa, który ma ponad 22 lata, jest zwykłym gościem z zainteresowaniami.
Przez 1.5 miesiąca miałem na Tinderze 3 profile, jeden zakolaka z zainteresowaniami, jeden swój, z własną mordą oraz trzeci, Jeremiego, lat 19 - studenta UW z bardzo dobrą według dzisiejszych standardów mordą i z zainteresowaniami pod tytułem ramen i siłownia XD
AŻ SIĘ NIE SPODZIEWAŁEM, ŻE ZOSTANĘ TAK ZMIENIONY TYM CO SIĘ #!$%@? XDDDD
#przegryw taki jak Ja, czy Ty - będziemy walić konia i nic poza tym, dla przeciętnych ludzi są tylko grube paskudne lochy, samotne matki i jakieś #!$%@? albo po prostu brzydkie laski.
Zaplusujcie, zawołam na wyniki mojego eksperymentu, wraz ze screenami i zdjęciami mord, które były użyte na każdym profilu.

Dobranoc, o ile można mieć dobrą noc ze świadomością, że całe życie zgnije się w samotności i nigdy nikt nie będzie Was pożądać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder
  • 50
@pianinka: tak są, proponowałem raz grubą z pod baru to nie chcieli. A serio takie laski stoją w klubach i gotowe sa nawet najgorszemu postawić drinka aby jakoś go złowić na seks który ma sprawić że jak rano wytrzeźwieje to pomyśli o związku. #!$%@? to ale taką logikę mają.
Też tak robiłem. Jak miałem dobry humor to trollowałem wykopków jako #szaramyszkadlaanonka, a jak miałem jeszcze lepszy dzień to zakładałem pseudo prawdziwy profil z kimś, kto po prostu jest przystojny, ale nie na tyle żeby był to obvious fejk. Zarówno w jednym i w drugim wypadku cyferki lecą jak oszalałe, u pseudo przystojniaka trochę mniej, ALE uważa że 100 par w 5 dni to niezły wynik. No i co mi z
już za chwile odtajnione, wielkie, epickie badania potwierdzające że na portalu gdzie oceniasz morde na foto najważniejsza jest morda na foto.

Szok i niedowierzanie


@thorgoth: mordo w realu baby też oceniają głównie mordę XD

Ale przecież sam nie chcesz brzydkiej baby i to podkreślasz kilka razy to czego się spodziewałeś niby? Wy to serio jacyś jebnięci jesteście xD


@pianinka: tylko tu chodzi o to że niebrzydka baba = 5/10, a