Wpis z mikrobloga

@Keriks_: muszę przyznać że jestem z siebie jakoś nazbyt dumny, że hejtowałem tego typa już w kwietniu ( ʖ̯)

To jest taki sam typ człowieka jak Cejrowski - pozornie zna się na tym co robi, ale jak zapytać o to samo innych ekspertów to po prostu okazuje się bardzo pewnym siebie oszustem. Jest bardzo niewielu prawdziwych ekspertów w swojej dziedzinie, którzy jednocześnie robią dobry content.
Pobierz sing - @Keriks_: muszę przyznać że jestem z siebie jakoś nazbyt dumny, że hejtowałem ...
źródło: comment_1670920259SguIEhIeN5i5701FsHuYGG.jpg
@Keriks_: Masz link do tego komentarza albo dłuższy screen?

Jak sam napisałem ostatno bardzo gorzki wpis adresowany do @wolskiowojnie, to tak tutaj widzę, że zaczyna do niego docierać, jak wielkie pole do manipulacji daje ta ustawa.

Przy czym nie znam kontekstu tej wypowiedzi. Po zapoznaniu się z całością, zawsze może się okazać, że on ma "wyjątkową sytuację", a ja to już mogę już iść, bo pracuję na UoP i może
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@sing: been there, done that ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na początku wojny sam śledziłem wpisy Wolskiego jeszcze na forum skyscrapercity i którejś grupie na FB: chaos informacyjny był gigantyczny, tradycyjne media nie nadążały za sytuacją, więc szukało się strzępów jakichś analiz. Ale dość szybko zauważyłem, że jego wypowiedzi to jest dokładnie pic rel, a na twitterze znalazłem Rochan Consulting i ISW, gdzie analizy militarne są dużo bardziej
Pobierz L.....d - @sing: been there, done that ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na początku wojny sam śledziłem w...
źródło: comment_1670921981JOEd60wjxRxaPcikPOaD77.jpg
Dobra to wszystko wiadomo. Wolski standardowo popiera bo wie że go nie wezmą ze względu na dziecko (jak dziecko ma poniżej 8 lat to nie biorą) i udaje uciśnionego husarza, hipokryta #!$%@?.


@Krs90: Dodatkowo MON dba o swoich dziennikarzy-klakierów racjonalizujących ich decyzje. Śmiać się można z widzów i czytelników, ale z oficerów MON to nie.
@Keriks_: Nie śledzę do końca sprawy z poborem, ale czy ten facet sam nie krytykował mężczyzn, którzy nie chcą iść na ćwiczenia? XD Czyli inni mają ćwiczyć, ale nie on, bo biznes, rodzina i teście po drugiej stronie Polski?
Albo fejk, albo chłop się totalnie odkleił. XD

@makaronzjajkiem:

czy dobrze widzę, że @wolskiowojnie właśnie odkrył to o czym inni piszą od początku afery? Że ten miesiąc na ćwiczeniach dla wielu będzie wiązał się z utratą klientów, karami umownymi i masą innych nieprzyjemności?


nie, wiedział to od poczatku. po prostu przekalkulowal w końcu, że ludzie go jadą jak burą suke, a sądził, że nie będzie aż takiego sprzeciwu i znajdzie wielu wyznawców i przy okazji podliże komu trzeba w
Widzę, że wykopki znalazły sobie idola, promowały go, a ten idol okazał się zwykłym przeciętniakiem jak każdy z nas.
Śledząc sytuację, każdy byłby w stanie wysnuwać podobne do Wolskiego wnioski, a nawet trafniejsze.