Wpis z mikrobloga

@Keriks_ co za burak xd a jak ktoś pracuje na etacie i go miesiac nie ma to też już może nie być do czego wracać. U mnie w firmie tydzień urlopu to wyzwanie. "Jestem za obowiązkowa służba wojskowa, ale nie dla mnie" xd zero honoru. Przecież głównie w tym bólu dupy chodzi o to że ćwiczenia nie są dla ludzi zaraz po szkole ale dla ludzi po 30 z kredytami. Praca. Domami
@Krs90: ale to by musiał być jedynym opiekunem tego dziecka, jak ma żonę nawet i na etacie to się nie kwalifikuje i i tak powinni go wziąć


@cutthroat nie musi być jedynym opiekunem. Wystarczy że się opiekuje. Wymaganie by być jedynym opiekunem dotyczy dzieci powyżej 8 roku życia.
@cutthroat tak jest napisana ustawa. Jest rozróżnienia na:
- osoby opiekujące się dziećmi do lat 8 - nie ma tam żadnych ekstra warunków
- osoby opiekujące się dziećmi powyżej 8 lat, osobami niepełnosprawnymi, obłożnie chorymi itd. - w tej kategorii wymagane jest by z taką osobą mieszkać i aby nikt inny nie był w stanie tej opieki przejąć.

Wynika z tego, że nawet po rozwodzie - jeśli nie mieszkasz z dzieckiem, ale
Leithain - @cutthroat tak jest napisana ustawa. Jest rozróżnienia na:
 - osoby opieku...

źródło: comment_16709122007IrugLtWBLxCJQuBV8mQyT.jpg

Pobierz
@Porucznik_Nos konstrukcja zdania oraz wycięcie wypowiedzi każe mi wątpić w to że wrzucony screen oddaje sens wypowiedzi tego pajaca.

Najprawdopodobniej był to tekst w stylu sam jestem biedny i pokrzywdzony przez los bo mam jdg ale jak czeba będzie pójdę.

Nie zmienia to faktu że narracja bardzo przypomina opowieści przeciwników aborcji którzy w ramach czysto abstrakcyjnych sytuacji opowiadają jakby to się dzidziusiem ze schorzeniem opiekowali ale jak już stają przed realnym problemem