Wpis z mikrobloga

  • 1494
Właśnie wróciłem z WCR w Sieradzu (dostałem powołanie do czynnej służby wojskowej -w praktyce miały być to 33 dni ćwiczeń obowiązkowych zakończone przysięga wojskowa również obowiązkową).Na miejscu dostałem kartkę do wypełnienia (PESEL imię nazwisko, wykształcenie,prawo jazdy wzrost i waga)i w sumie to na tyle xD Pani powiedziała że ćwiczenia zostały odwołane i pytała czy jesteśmy chętni na weekendowe/krótsze szkolenia i czy chcielibyśmy wiązać przyszłość z wojskiem.Ogolnie straszny #!$%@? tam mają,nikt nie wie o co chodzi,mam wrażenie że byli zaskoczeni jak pokazywałem im to wezwanie xD

Także good job Mirki ale dopóki nie zmienia ustawy dalej nie jesteśmy bezpieczni

#wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 102
  • 1306
@Gromash cwiczenia odwolane konferencja na polsacie, panstwo z dykty.

w ogole mnie to smieszy ze nasza akcja na wykopie przyniosla skutek. ciesze sie ale jednoczesnie to pokazuje skale januszostwa w panstwie.

jak by byli pewni ze dobrze robia to by dalej robili cwiczenia. a widac ze sie zesrali ze rok wyborczy i nie wypada. zobaczycie listopad 2023, pojdzie 100 tys wezwan do wojska
.Na miejscu dostałem kartkę do wypełnienia (PESEL imię nazwisko, wykształcenie,prawo jazdy wzrost i waga)i w sumie to na tyle xD Pani powiedziała że ćwiczenia zostały odwołane i pytała czy jesteśmy chętni na weekendowe/krótsze szkolenia i czy chcielibyśmy wiązać przyszłość z wojskiem.Ogolnie straszny #!$%@? tam mają,nikt nie wie o co chodzi,mam wrażenie że byli zaskoczeni jak pokazywałem im to wezwanie xD


@Gromash: ale oni tam musieli zebrać #!$%@? xD Ja generalnie rozumiem,
@MasterOf8: Zobacz jego skan wezwania; jest tam termin na dzisiaj. Wrócił po stawieniu się i o tym napisał.

Ale Mirki nie traćmy kontaktu ze sobą; bo się to może powtórzyć.

Jeśli jest tu ktoś, kto będzie się stawiał jeszcze na wezwanie, a jest tylko po komisji; to jak w WCR będą z wami inne osoby, które są w takiej samej sytuacji, to weźcie do nich kontakt na przyszłość. Im więcej osób