Wpis z mikrobloga

  • 1494
Właśnie wróciłem z WCR w Sieradzu (dostałem powołanie do czynnej służby wojskowej -w praktyce miały być to 33 dni ćwiczeń obowiązkowych zakończone przysięga wojskowa również obowiązkową).Na miejscu dostałem kartkę do wypełnienia (PESEL imię nazwisko, wykształcenie,prawo jazdy wzrost i waga)i w sumie to na tyle xD Pani powiedziała że ćwiczenia zostały odwołane i pytała czy jesteśmy chętni na weekendowe/krótsze szkolenia i czy chcielibyśmy wiązać przyszłość z wojskiem.Ogolnie straszny #!$%@? tam mają,nikt nie wie o co chodzi,mam wrażenie że byli zaskoczeni jak pokazywałem im to wezwanie xD

Także good job Mirki ale dopóki nie zmienia ustawy dalej nie jesteśmy bezpieczni

#wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 102
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 13
@flaa Przez cały czas jak pisałem że dostałem powołanie byłem nazywany trollem i kłamcą i że sieję panikę.Teraz opisałem jak było i też jestem nazywany trollem i kłamcą.Jak mam wam to udowodnić, wrzucałem zdjęcie powołania z datą i godziną,nic więcej nie mogę zrobić
  • Odpowiedz
Właśnie wróciłem z WCR w Sieradzu (dostałem powołanie do czynnej służby wojskowej -w praktyce miały być to 33 dni ćwiczeń obowiązkowych zakończone przysięga wojskowa również obowiązkową).Na miejscu dostałem kartkę do wypełnienia


@Gromash: nie jestem na bieżąco - poszedłeś tam z ciekawości czy z obaw przed konsekwencjami uchylania się od stawienia? Bo ja bym miał #!$%@? jajca na te ich liściki xD
  • Odpowiedz
w ogole mnie to smieszy ze nasza akcja na wykopie przyniosla skutek


@gharman: Na wykopie się zaczęło i dzięki skutecznemu spamowaniu poszło to dalej. Była jeszcze akcja na twiterze, facebooku i redicie. A pewien mirek nawet pisał im brzydkie rzeczy w opiniach google :) Do tego multum ludzi dzwoniło do nich.
  • Odpowiedz
pytała czy jesteśmy chętni na weekendowe/krótsze szkolenia i czy chcielibyśmy wiązać przyszłość z wojskiem.


@Gromash: nie pytali czy napiją się panowie wódeczki?
  • Odpowiedz
Dodatkowo ta akcja nie spowoduje, ze faktycznie masowo zaczną powoływać na te ćwiczenia, skoro ponad 60% społeczeństwa tego chce...


@przemekLes: W takim razie to chyba trzeba się wynosić z tego #!$%@?, i to nawet nie ze względu na ten zamordyzm, a dlatego żeby z tymi #!$%@? nie siedzieć, bo mnie brzydzą.
  • Odpowiedz
To w końcu są te ćwiczenia czy to bait? Bo już zwariować z wami można, w zeszłym tyg był wpis że to bait teraz znowu że @Gromash był, to jak to jest?
  • Odpowiedz
@atrax15: Nie jest bait, jest realna możliwość powołania, ale zobaczymy. Na ten moment anulowane, może Sieradz się pospieszył, może sami wiedzą że nie ogarną tego #!$%@? teraz, ciężko powiedzieć. Trzeba czekać, pewnie parę tygodni, może miesięcy ciszy. Zresztą nie wiem skąd opinia że bait( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zobaczycie listopad 2023, pojdzie 100 tys wezwan do wojska


@gharman jest taka szansa, ale dużo zależy od:
- wyniku wyborów - jeśli będzie rządzić konfede-pis to taka koalicja może być niestabilna i mogą być przedterminowe wybory na horyzoncie. To samo jak KO + Hołownia + Lewica. Mimo wszystko sporo ich różni. W takiej sytuacji znów będzie sezon przedwyborczy i nikt nie będzie się wychylał z takimi akcjami
- sytuacji finansowej państwa.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@ElectroNICK np to że potem mogą Cię powoływać na 90 dni ćwiczeń a jak podpadniesz to wezmą Cie na listopad grudzień styczeń i od nowego roku znowu 90 dni więc mogą Cię zamknąć nawet na 180 dni xd
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@ElectroNICK No niby teraz nie jeżdżą ale wiesz co będzie w przyszłości? Spodziewałeś się kilka lat temu że będzie pandemia albo wojna tak blisko nas?Nie wiadomo co przyszłość przyniesie,ja wolę nie ryzykować
  • Odpowiedz