Wpis z mikrobloga

  • 1494
Właśnie wróciłem z WCR w Sieradzu (dostałem powołanie do czynnej służby wojskowej -w praktyce miały być to 33 dni ćwiczeń obowiązkowych zakończone przysięga wojskowa również obowiązkową).Na miejscu dostałem kartkę do wypełnienia (PESEL imię nazwisko, wykształcenie,prawo jazdy wzrost i waga)i w sumie to na tyle xD Pani powiedziała że ćwiczenia zostały odwołane i pytała czy jesteśmy chętni na weekendowe/krótsze szkolenia i czy chcielibyśmy wiązać przyszłość z wojskiem.Ogolnie straszny #!$%@? tam mają,nikt nie wie o co chodzi,mam wrażenie że byli zaskoczeni jak pokazywałem im to wezwanie xD

Także good job Mirki ale dopóki nie zmienia ustawy dalej nie jesteśmy bezpieczni

#wojsko #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 102
@Gromash:

tak,ale babka sama się śmiała że tak na prawdę wycieczkę mieliśmy do wojska bo te dane które im tam wpisałem to mieli po komisji wojskowej...


Pisałeś w tym wątku, że jesteś po technikum informatycznym. Czy WCR miał tylko tę informację odnośnie twojego wykształcenia, czy miał też informacje o studiach, które skończyłeś (jeśli takowe posiadasz), ewentualnie obecny zawód? Pytam, bo każdy Miras co był w Sieradzu pisze dokładnie jak Ty, że
via Android
  • 0
@sebastian_burczynos wypełniłem ten gówno kwitek, zabrali wezwanie,powiedzieli że uzupełnia dane na mój temat na podstawie tego papierka,dostałem info że ćwiczenia odwołane i tyle,żadnego kwitu zwrotnego nie dostałem
@Lavenderlad: Dobrze wiedzieć, przynajmniej na razie mamy spokój.

@Gromash: W internecie każdy może pisać co mu się żywnie podoba dlatego nie traktuję wszystkiego co tam jest napisane za świętość. Ale też i nie zakładam, że każdy musi kłamać, zwłaszcza, że temat z ćwiczeniami jest dość prawdziwy. Dobrze, że dzięki internetowi chociaż na chwilę obecną ci odpuścili.

@przemekLes: Nie wygraliśmy dopóki ustawa dalej istnieje w takiej a nie innej formie
@Gromash: ale bym umarł ze śmiechu jakby się okazało, ze ktoś dla jaj lub ruska agentura rozesłała takie wezwania a #!$%@? w MONie tak wielki, ze nikt Płaszczakowi nie powie, że „szefie, zaszła straszna pomyłka” i tak każdy ciągnie to, bo jak wiadomo, w państwie PiS liczą się klakiery, yesmani i stołki po znajomościach.

PiSowiec boi się dwóch rzeczy - kobiety z własnym zdaniem i przyznawać się do błędu ( ͡
no wlasnie, sam bym poszedl na weekendowe szkolenie, ale nie podoba mi sie to ze pewnie te osoby co pojda potem beda ciagniete w pierwszrj kolejnosci


@gharman: Ale z drugiej strony, jeśli faktycznie w Polsce będzie wojna, to większa szansa, że nie wezmą cię na front.
@Sibu: Ja pierdziu :)) kogo obchodzi ile zarabiasz typie - chyba że szukasz paniek które pokochają Cię za to ;)


@Intelektualista: Mnie tez to #!$%@?. ALe jak ktos mi zarzuca klamstwo to sie triggeruje. Jakby ktos mi mowil ze jezdze Fiatem anie Mercem to tez bym wyslal dowod na moje nazwisko
@gharman: Odnośnie tej konferencji. Co tam zostało powiedziane i przez kogo? Nigdzie nic w tym temacie nie mogę znaleźć (nie oglądam TV), a widzę ze temat na tagu dalej mocno grzany.
w #!$%@? mam już udowadnianie komu czegokolwiek tutaj, sprawdź mój profil i sam ocen czy jestem wiarygodny


@Gromash: typie to jest wykop, tutaj połowa contentu to zarzutki. W temacie ćwiczeń jest już wystarczająco dużo dezinformacji, a w dodatku powoduje on dużo emocji, więc to chyba nic dziwnego że ludzie chcą jakichkolwiek dowodów. Po co miałbyś kłamać? A po co trolle trollują?