Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że to jest niemoralne, bezprawne, niebezpieczne, obrzydliwe, nieodpowiedzialny i w ogóle należy się kara śmierci przez rozstrzelanie...


Dzięki temu przypominam sobie wszystkie nawyki z kontroli auta w śniegu, kiedy dodać gazu aby auto wyprostować, ile kierownicą zarzucić, kiedy odpuścić hamulec aby odblokować koła. Czy policji się to podoba? Oczywiście, że nie ale ważne aby nie widzieli ( ͡° ͜ʖ ͡°). Powiedzmy sobie szczerze: wolisz doświadczyć sytuacji gdy auto traci przyczepność i leci bezwładnie 30km/h po pustym parkingu czy jadąc 70km/h po drodze krajowej gdy z naprzeciwka jedzie tir.

#motoryzacja #zima #polskiedrogi #dziendobry
SzubiDubiDu - Ja wiem, że to jest niemoralne, bezprawne, niebezpieczne, obrzydliwe, n...

źródło: comment_1670834403eeDctrglQTF2LCWU9N52uw.jpg

Pobierz
  • 53
Powiedzmy sobie szczerze: wolisz doświadczyć sytuacji gdy auto traci przyczepność i leci bezwładnie 30km/h po pustym parkingu czy jadąc 70km/h po drodze krajowej gdy z naprzeciwka jedzie tir.


@SzubiDubiDu: Na wszelki wypadek radzę pamiętać że doskonałe nawyki panowania nad autem wyrobione na placu przy 30km/h, mogą uratować Ci felgę w razie gdyby jadąc po jakimś placu przy 30km/h nagle odkleiło Ci tył.

Żeby opanować auto przy 70km/h na drodze krajowej należy