Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc od faktu że niektórzy są skazani na porażkę w życiu ze względu na ryj, wzrost czy inne kluczowe czynniki, #!$%@?ąc od nawet filozofii #blackpill #!$%@?:

Wysiłek włożony na rozwój, jest nieadekwatny do efektów.

Rozumiem zrobić kilka treningów żeby mieć zajebiste ciało, albo pouczyć się tydzień-dwa C++ albo Pythona żeby zarabiać 15k, ale nie #!$%@? kilka lat, co za chora rzeczywistość że człowiek musi #!$%@? wie ile poświęcić czasu, energii i ogólnie zasobów żeby odnieść jakikolwiek sukces w jakiejś sferze życia typu finanse, relacje czy wygląd? To jest mega #!$%@?, nie dziwię się że niektórzy stwierdzają że mają wszystko w dupie i żyją funkcjonując z najniższą linią oporu. Ostatnio zacząłem ćwiczyć, przed chwilą zrobiłem trening, spociłem się jak świnia i co, i choooj mi w dooope nic się nie zmieniło, potrzeba 100 takich treningów żeby było cokolwiek widać, 500 i to bardziej zaawansowanych żeby cokolwiek minimalnie osiągnąć, sumarycznie jest to ogrom pracy a afekty śladowe, jak #!$%@? żyć?

Odpowiem tak, niestety musimy żreć i dobrze też mieć dach nad głową, warto zadbać o minimum finansów, wykorzystać system na jakieś ubezpieczenia czy zasiłki. Poza tym sugeruję odciąć się od tego chorego wyścigu szczurów, nawet jeśli coś osiągniesz to zaraz i tak znajdzie się ktoś lepszy, laska cię oleje przy pierwszej okazji lub okazaniu słabości, rząd #!$%@? wyrucha weźmie do wojska albo skarbówka #!$%@? twoją działalność o jakąś pierdołę. Nie warto nic robić. Pić alko, pykać w gierki i higiena myć zęby 3x dziennie tylko żeby nie #!$%@?ć na dentystę później nie wiadomo ile kasy. Nie warto się starać o nic, bo dla ludzi to wszystko i tak nie ma znaczenia bo wszyscy mają cie w dupie co najwyżej udają że interesuje ich twoje życie. Poza tym i tak zdechniemy a cały wysiłek pójdzie na marne. Blackpill, alko i #!$%@?.

#przemyslenia #przemysleniazdupy #filozofia #przegryw #depresja
MlCHAU - #!$%@?ąc od faktu że niektórzy są skazani na porażkę w życiu ze względu na r...
  • 26
@MlCHAU: Osiąganie sukcesu w jakiejkolwiek dziedzinie dla przeciętnego człowieka to są lata jak nie dziesiątki lat #!$%@? najczęściej jak pisałeś niewspółmiernego do wyrzeczeń. Z reguły jak patrzę na jakichś ludzi którzy są właścicielami większych firm, są bogaci i dochodzili do tego wszystkiego uczciwie to uzyskanie ostatecznego efektu zajmowało im kilkanaście lat. Generalnie jak patrzysz na takich ludzi to średnia ich wieku to jest 40-50 lat a nawet więcej. Bardzo rzadko idzie
@Fekalny_okuratnik: Bo w szczęśliwym życiu nie chodzi o szybki efekt- szybkie zdobycie celu, a cel najczęściej na krótko daje szczęście- tylko właśnie droga do celu daję satysfakcję i szczęście.
Poza tym z majątkiem jest tak, że przy dorabianiu się trzeba wychowywać swoje dzieci, żeby miały lepszy start i dorobiły się jeszcze więcej.
@MlCHAU: Każdy dostał inne karty przez los, ale tak z ciekawości- za co Ty żyjesz, skoro koszty życia
@MlCHAU: Takie czasy, że przywykliśmy do tego, że wszystko co chcemy poza tymi wartościowymi rzeczami dostajemy szybko, łatwo i przyjemnie. Tego nie przeskoczysz, jesteś dobrowolnie czy nie w wyścigu szczurów i to jak dobrze wypadasz zależy jak innym #!$%@? idzie. Nie chcesz brać w nim udziału? Twoja sprawa, ale to tak nie działa i będziesz tylko sobą coraz bardziej zawiedziony.
Dla pocieszenia możesz sobie popatrzeć na spierdoxów, spermiarzy i zaznajomić się
@PanKeks: To zależy ile masz lat, na jakim etapie edukacji jesteś i jakie masz predyspozycje. Tak czy siak żeby osiągnąć sukces potrzebujesz wytrwałości, a to jest najtrudniejsze w tym wszystkim ( ͡º ͜ʖ͡º)
@aawekhwge: już jestem po wyższych studiach i w pracy robię gówno rzeczy na komputerze pracuje może 4h a resztę klikam w internet
tragedia i prokrastynacja
Jedyne co to oszczędności spore bo 90k
@MlCHAU zawsze masz sterydy, należy pamiętać że oskarki czy troglodyci pokoju owcy to nasterydowane odpady i ty nigdy nie osiągniesz takich wyników bo nie wciągasz sterydów kilogramami.