Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czemu większość #przegryw marzy o byciu chadem? Ja zawsze chciałem być jakimś mózgiem, geniuszem. Mimo słabego wyglądu nigdy nie chciałem być przystojniakiem bo po co skoro i tak siedzę w domu i wolę unikać ludzi. Gdzieś w swoich marzeniach chciałem być takim filmowym geniuszem nerdem który robi wielkie rzeczy ale na co dzień jest niewidoczny. Jak przystojniak jest nieogarnięty to jest to jak najbardziej akceptowalne. Jak brzydal jest jakimś mastermindem to jest to jak najbardziej akceptowalne. Najlepsza opcja to być przystojny i mega inteligentny. Najgorsza opcja to słaby wygląd i nie nadrabiać tego mózgiem i to właśnie ja xD Jak ktoś widzi typowego nerda to oczekuje od niego, że jest jakimś programista15k albo robi coś mądrego i zyskuje szacunek. Na wykopie jest albo ktoś ma wygląd ale ##!$%@? albo programiści15k ale brzydcy. Jak jesteś jak ja to it's over. Nadrabiając mózgiem ale będąc brzydkim efektem ubocznym będzie dobra kasa, dobra materialne, szacunek, pozycja, może sława i w efekcie wszystko inne co ma chad. Jak nie interesujesz się kobietami bo jesteś pasjonatem to już w ogóle wygryw bo masz wszystko do komfortowego życia ale 0 potrzeb seksualnych i jesteś bogiem, osiągnąłeś najwyższy stan.

#przemyslenia #blackpill #hipergamia #chad #tfwnogf #tinder #samotnosc #nerd #zwiazki #relacje #redpill #mgtow #niebieskiepaski #seks #wyglad

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639476f27a12ddf16483a199
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czemu większość #przegryw marzy o b...

źródło: comment_1670674563XxRkS0dH99HZdhCiFEnevl.jpg

Pobierz
  • 8
ZbożowaJulka:

Mimo słabego wyglądu nigdy nie chciałem być przystojniakiem bo po co skoro i tak siedzę w domu i wolę unikać ludzi.


Tu jest odpowiedź: siedzisz w domu i unikasz ludzi bo z powodu, że nie byłeś oskarkiem/chadem dzieciaki ze szkoły cię wykluczyły, przez co zacząłeś siedzieć w domu i unikać ludzi.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
RóżowaMarzycielka: Ale COPE. Copium to chyba od wczoraj piłeś XD

Jak masz wygląd to automatycznie jesteś lepiej postrzegany. Wyższa osoba ma automatycznie większy szacunek od niskiej. Wyższą osobę ludzie chętniej słuchają.
Jak masz wygląd to możesz robić za minimalną krajową, a i tak baba będzie chciała cię utrzymywać i płacić za ciebie.

Jak nie masz wyglądu to coś tam możesz wypracować, jakiś szacunek, ale nigdy nie dostaniesz go automatycznie jak osoba