Wpis z mikrobloga

Kropkę pogryzł wstrętny kocur z sąsiedztwa, drążyłem zbiec na podwórko i przegonić kocisyna. Byliśmy u weta i dostała dwa bolesne zastrzyki podczas których w nerwach mnie ugryzła. Teraz się kuruje ze mna na kanapie...
#koty #pokazkota #codzienniespmamujewykopkotem #bezogonkoweczarnekitku
Nabuchodonozor_II - Kropkę pogryzł wstrętny kocur z sąsiedztwa, drążyłem zbiec na pod...

źródło: comment_1670673506AZOMweYOigrQSErLLWMNYD.jpg

Pobierz
  • 21
Po wypadku już się nauczyła i nie wychodzi na ulicę. A trzymanie kota w domu 24h żeby dostawał kręćka z nudów jest według mnie trochę nie fajne. Kot to nie jest przytulanka, lubi wychodzić, polować, obcować z przyrodą a to niesie za sobą jakieś ryzyko...


@Nabuchodonozor_II: A może, jak w miarę inteligentny człowiek, zrozumiesz wreszcie że nie masz racji?
Nie potrafisz się zająć kotem w domu to go na przyszłość nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nabuchodonozor_II: jakby ten kot mógł mówić to by powiedział, że woli mieć ciekawe życie w zgodzie z jego naturą drapieżnika niż łazić po domu z kąta w kąt i na przyrodę patrzeć przez okno, ale fanatycy będą go chcieli na siłę uszczęśliwić, bo jeszcze przypadkiem zginie jakiś niewinny ptak albo owad

@Art10: I zgodnie z naturą drapieżnika karmił by się sam bez jakiejkolwiek pomocy człowieka. Nie mówiąc o leczeniu...
@Nabuchodonozor_II: poczytaj sobie o wpływie wróbli na srodowisko i to jak ich populacja maleje dzieki takim zachowaniom, wiem ze i tak do rozumu ci nie przemówie, bo wiesz lepiej, ale nie masz kontroli nad tym jakiego ptaka upoluje twoj kot i czy bedziesz to widział czy nie, ogolnie pomysl sobie ze tak mysli kazdy właciciel kota jak ty i sprawdz sobie ile jest kotów w Polsce i ze kazdy kot tak