Wpis z mikrobloga

Jak ktoś nie robi w IT to serio nie wiem czemu tu jeszcze jest, nie dość, że sami zmarnujecie sobie życie to i dzieciom. Kawalerka w Norwegii w Oslo kosztuje praktycznie tyle co w Warszawie, a w nagrodę dostaniecie dużą emeryturę na którą będą składać się polaczki płacąc za baltic pipe.

#kredythipoteczny #nieruchomosci #sprzataczka15k #warszawa
Pobierz
źródło: comment_1670571006hKAphLFTHK1HrtjDaiBO9e.jpg
  • 87
@perfumowyswir: > no mój must have koszyk zakupów ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla niewiedzących - tak używki w Norwegii, są bardzo drogie, kraj dla zdrowych, wysportowanych, długo żyjących ludzi

a to jeszcze podamy resztę tych zdrowych produktów

woda 1,5 l - 10 PLN
pierś z kurczaka – 61 PLN
ziemniaki - 8,46
jabłka - 13,34 PLN
pomidory - 17,86 PLN
jajka 10 szt. - 22,56 PLN
mleko
@hadrian3: jest drozsze pod warunkiem ze jedziesz zarabiac pieniadze na wydatki w pl, a nie przeprowadzasz całe swoje centeum interesów życiowych. Ziomek ktory sie przeprowadził tam na stałe juz przestał robić zakupy w pl do wywiezienia no poza wódą bo reszta Polaków to kupi, bo się po prostu nie opłaca. Kumisz? W Polsce ceny osiągnęły taki poziom że nie opłaca się ich robić przed wyjazdem do Szwecji przyjeżdżając nowym Volvo xc70
jest drozsze pod warunkiem ze jedziesz zarabiac pieniadze na wydatki w pl, a nie przeprowadzasz całe swoje centeum interesów życiowych.

@Reanef: CO? co to za zależność, jak zarabiam i wydaję w tańszej polsce to życie jest droższe? Masz podane ceny, w norwegii jest żarcie 3x droższe, nie rób #!$%@? z logiki, masz liczby.

Ziomek ktory sie przeprowadził tam na stałe juz przestał robić zakupy w pl do wywiezienia no poza wódą
@hadrian3: bo jestem bardzo dobrze ustawiony w Polsce, mam fajne życie i wszystko się bardzo dobrze kręci. Zmieni się horyzont to i rozważę emigrację. Póki co jest mi tu dobrze i nie mam potrzeby wyjeżdżać gdziekolwiek.
@perfumowyswir: przecież nie jest tak, że tylko w IT zarabia się powyżej średniej krajowej. Jest pełno prac w korpo, które nieźle płacą np 9-10k netto. Z tym, że taki ktoś często nie musi mieszkać w Warszawie bo pracuje zdalnie xd albo jedzie do biura kilka razy w miesiącu
nie zapomnij o kilku "drobnych" szczegółach, takich jak


Butelka piwa 0,3 - 50 zł

Butelka cocacoli 0,3 - 25 zł

Paczka papierosów - 60 zł


@tomtom666:
Piwo mają okropne szkoda pieniędzy. Już lepiej sobie zrobić wycieczkę do Danni a jak ma się znajomych którzy mają hitte w Szwecji przy granicy norweskiej ( nie wiem czy tak to się pisze to) już w ogóle bajka. Można sobie zrobić barek o ile choć