Wpis z mikrobloga

Jak ktoś nie robi w IT to serio nie wiem czemu tu jeszcze jest, nie dość, że sami zmarnujecie sobie życie to i dzieciom. Kawalerka w Norwegii w Oslo kosztuje praktycznie tyle co w Warszawie, a w nagrodę dostaniecie dużą emeryturę na którą będą składać się polaczki płacąc za baltic pipe.

#kredythipoteczny #nieruchomosci #sprzataczka15k #warszawa
perfumowyswir - Jak ktoś nie robi w IT to serio nie wiem czemu tu jeszcze jest, nie d...

źródło: comment_1670571006hKAphLFTHK1HrtjDaiBO9e.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
Jak ktoś nie robi w IT to serio nie wiem czemu tu jeszcze jes


@perfumowyswir: przecież IT to powinni pierwsi #!$%@?ć. Mieć możliwość mieszkania i życia w Azji za darmo i zostać w Polsce xD

Ja bez laboratorium nic nie zrobię, a informatyk bierze komputer i robi skąd chce ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@del855:
Ogólnie jeżeli chodzi o jakąkolwiek stolicę, jakiegokolwiek europejskiego kraju to zawsze są to miasta, na życie w których nie stać ludzi na emeryturze czy pracujących w kiepsko płatnej pracy.
Taki np przeciętny Czech na emeryturze też nieszczególnie może sobie pozwolić na życie w Pradze.
  • Odpowiedz
Ogólnie jeżeli chodzi o jakąkolwiek stolicę, jakiegokolwiek europejskiego kraju to zawsze są to miasta, na życie w których nie stać ludzi na emeryturze czy pracujących w kiepsko płatnej pracy.

Taki np przeciętny Czech na emeryturze też nieszczególnie może sobie pozwolić na życie w Pradze.


wg mnie Praga i jej ceny to ciekawy case.... duzo drozej niz w waw, dlaczego? No sa jakies obiektywne powody jak generlanie bogatszy kraj, strasznie spompowane tyrustycznie, tak
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: Byłem w Norwegii i dokładnie takie przmyślenia miałem. Tam idzie solo żyć (na wynajie) na poziomie. A jako para ... bajka.
PS. Piwo/fajki faktycznie bdb drogie, ale Pepsi-Cola jest TAŃSZA niż u nas obecnie, po wprowadzeniu podatku 'cukrowego'. Szczególnie ta bezcukrowa.
  • Odpowiedz