Wpis z mikrobloga

Jak ktoś nie robi w IT to serio nie wiem czemu tu jeszcze jest, nie dość, że sami zmarnujecie sobie życie to i dzieciom. Kawalerka w Norwegii w Oslo kosztuje praktycznie tyle co w Warszawie, a w nagrodę dostaniecie dużą emeryturę na którą będą składać się polaczki płacąc za baltic pipe.

#kredythipoteczny #nieruchomosci #sprzataczka15k #warszawa
perfumowyswir - Jak ktoś nie robi w IT to serio nie wiem czemu tu jeszcze jest, nie d...

źródło: comment_1670571006hKAphLFTHK1HrtjDaiBO9e.jpg

Pobierz
  • 87
@kaaban: 29 w liceum często nie wiesz co ze sobą zrobić, plus był boom na budowlankę, więc i jakaś nadzieja, reklamy w TV naganiające na politechniki też były. Jak nie masz ogarniętych rodziców to nie wiesz co robić, inwektywy zbędne.


@perfumowyswir: i właśnie dlatego studia muszą być płatne, żeby takie mośki pomyślały dwa razy zanim przepala pieniądze

W 2012 boom na budowlankę to był może na plotkach na kawie w
Kredyt zdrożał o 100% - na zachodzie byłyby zamieszki


@del855: tylko na zachodzie nie zdrożeje bo ludzie nie są tak głupi by kupować mieszkania na które ich nie stać i brać kredyt na zmienną stopę (tzn. nie tyle ludzie co cały system). Z resztą sam zobacz sobie ile jest kredytów na stałą a ile na zmienną Polska vs inne kraje i ile ludzi wynajmuje a ile musi brać kredyt choćby się
@LifeReboot: jeśli na zachodzie ludzie i system nie są tak głupi, to dobrze rozumiem że USA, Irlandię, i sporo innych do zachodu nie zaliczamy? Bo przed 2007 właśnie to u nich się wydarzyło - kupowanie nieruchomości na kredycie na zmiennej, na które nie było im stać
@perfumowyswir: nie byłeś na tych osiedlach w Oslo, gdzie wynajem kawalerki kosztuje 1000 euro.
A ja byłem, u kolegi (branża IT, ale gość ma problemy z powodu że zajebiście duże alimenty płaci) - syf, brud, cyganie i robole z Polski. W nocy się obudziłem bo Polak z budynku naprzeciwko z okrYkiem KURRRRWA!!!! wysadził drzwi do klatki nogą .
Na takim Grochowie w porównaniu do tego jest cisza i spokój
tylko na zachodzie nie zdrożeje bo ludzie nie są tak głupi by kupować mieszkania na które ich nie stać i brać kredyt na zmienną stopę (tzn. nie tyle ludzie co cały system). Z resztą sam zobacz sobie ile jest kredytów na stałą a ile na zmienną Polska vs inne kraje i ile ludzi wynajmuje a ile musi brać kredyt choćby się zesrała Polska vs kraje zachodu.


sam sobie odpowiedziales (i zaprzeczyles)

nie