Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

U kolegi była podobna akcja, z tymże były trzy szczeniaki i od razu znalazły domy


@rolnik_wykopowy: Dalej nie łapiesz - jak ktoś chce psa i weźmie szczeniaka od kolegi, a nie ze schroniska to jest dokładnie taka sama sytuacja jakby wziął psa ze schroniska a szczeniak kolegi trafił do schroniska. Liczba psów w schronisku dalej taka sama.

Też to przerabiałam jak mój kot miał młode tylko nie na wykopie tylko grupie
@DuchGrzyb: "wy pewnie" "ty byś zapewne" "wolę przechlać" i ta sama osoba piszę, jestem pajacem, a koronny dowód na to, że nic nie wiem, to mój nick. Miastowa elyta xD

@Filipterka25: A Ty dalej nie łapiesz, że ja tu piszę o czymś zupełnie innym, a to był tylko przykład, że nie każde zwierzę z takiego miotu ląduje z automatu w chronisku, albo rzece?
że jesteś wieśniakiem,


@DuchGrzyb: Mocne słowa, jak na gościa z "podkrakowskiego miasteczka" xD Czyżbym trafił na KPRa? xD

I powiedz mi jeszcze, wsiurku, na czym polega moja "wieśniackość"? Na tym, że zachęcam do edukacji tych mniej wykształconych w temacie, a nie wyzywania ich od debili i wieśniaków?

@konrad__k: Gratuluję bajcika. Kociarze i psiarze z ujemnym IQ jak zwykle się odpalili ( ͡° ͜ʖ ͡°)