Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@konsumatum Dodam tylko, bo już nie mogę edytować. Burki są na łańcuchach bo często są brane przez osoby biedne, gdzie są karmione byle czym. Mało to się słyszy o takich akcjach? Wystarczy odpalić fundację Judyta na insta. Rasowce są brane głównie przez osoby świadome (debile co biorą pitbula też się zdarzają, ale to już inna para kaloszy). Więc rasowce mają zapewnione dobre życie, gdzie rozmnazanie kundli to właśnie skazywanie ich na łańcuch,
  • Odpowiedz
nie pisałem o mordowaniu żydów a tylko o zakazie rozmnażania
nie mówię też że przypadkowe nieograniczone mnożenie bezdomnych zwierzątek domowych jest czymś dobrym
ale no z tego co piszesz to głównym problemem są rasistowskie/klasistowskie/lookistowskie bufony które koniecznie potrzebują czystej krwi bernardyna za 5k i gardzą burkami/mruczkami i mój pierwszy kom odnosił się też do nich

@konsumatum:
  • Odpowiedz
@Chodtok no to mam nadzieję, że sobie to wyjaśniliśmy :)
Nie wiedziałam w takim razie, że jestem zwierzęca rasistką, skoro uważam, że zwierzaki z czystej krwi są czymś ciekawym.
Ludzie chcą takie rasowce glownie dlatego, że mają swoje cechy charakteru.
Ja planuję w przyszłość kupić Maine Coona, nie wiem czy mu wypada odbyt, ale dam Ci znać jak wypadnie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Dalej nie łapiesz - jak ktoś chce psa i weźmie szczeniaka od kolegi, a nie ze schroniska to jest dokładnie taka sama sytuacja jakby wziął psa ze schroniska a szczeniak kolegi trafił do schroniska. Liczba psów w schronisku dalej taka sama.


@Filipterka25: A jakby kupił psa za 5k PLN, ze "złotej hodowli spod jabłoni nachylonej" z papierami ze "związku hodowli psów prawilnych i najlepszych" i certyfikatem od samego księdza, to też
  • Odpowiedz
A jakby kupił psa za 5k PLN, ze "złotej hodowli spod jabłoni nachylonej" z papierami ze "związku hodowli psów prawilnych i najlepszych" i certyfikatem od samego księdza, to też liczba psów w schronisku by nie spadła, ale bambiniści z wykopu by bili brawo(σ ͜ʖσ)


@magicznyfred: No, mnie by nie zachwycił.
  • Odpowiedz
rasistowskie/klasistowskie/lookistowskie bufony które koniecznie potrzebują czystej krwi bernardyna za 5k i gardzą burkami/mruczkami i mój pierwszy kom odnosił się też do nich


@Chodtok: Jak zwykle rozumiesz jedno - niewiele. Piesek za stówkę z rynku od chuopa jest z tzw. pseudohodowli, gdzie psy nie mają opieki weterynaryjnej, mają głodowe racje żywnościowe, są dobierane jedynie pod względem wyglądu (a że wyjdzie chory wariat to tam mniejsza), a suki są eksploatowane przy każdej cieczce.
  • Odpowiedz
ty jesteś tak głupi, czy tylko udajesz? W schroniskach i domach tymczasowych są tysiące kundelków, które czekają na właściciela. Ale tak, zgodzę się - na takiego kogoś jak ty to trudno trafić poza siecią, jeśli człowiek się z patusami nie obraca na co dzień.


@Fenrirr: ten wszystko_wiem to tak ma mylący nick.

Chcesz pieska rasowego? To wbijasz na żydbuku frazę " do adopcji" i w 9 na 10 przypadków trafisz na
  • Odpowiedz
<psychol darwinista racjonalizujący szkolną przemoc i niszczenie słabszych próbuje sobie zracjonalizować swoją pogardę dla nieczystej krwi jakimiś niemającymi praktycznie nic wspólnego z tematem  w e r y f i k o w a l n y m i  f a k t a m i
<libekzaskoczenia.exe

@Filipterka25:
  • Odpowiedz
<psychol darwinista racjonalizujący szkolną przemoc i niszczenie słabszych próbuje sobie zracjonalizować swoją pogardę dla nieczystej krwi jakimiś niemającymi praktycznie nic wspólnego z tematem  w e r y f i k o w a l n y m i  f a k t a m i


@Chodtok: Dosłownie nazizm, kurde, chlip chlip.
  • Odpowiedz