Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Zawsze jest info o tym na stronie gminy oraz gminnego schroniska.


@Hindarsfjall: No tak, bo ludzie pierwsze co robią po włączeniu komputera, to zaglądają na stronę schroniska xD

Czesto tez w mpk, na przystankach


@Hindarsfjall: Nie jeżdżę autobusem, ale mijając przystanki jeszcze ani razu nie widziałem plakatu z jakąś akcją informacyjną o sterylizacji, a mieszkam w dużym mieście.

Nie rób z nich ulomow, co nie potrafia sie dowiedziec niczego. Potrafia,
@Hindarsfjall: mi się wydaje, że wciąż za mało miast.
ostatnio przygarnęliśmy z niebieskim kota - typowy kot ze stodoły. facet chciał sterylizować kotkę, która mu te koty ciągle tam zrzucała, ale powiedzieli mu, że skoro rodzi u niego, to jest jego kot.
ja jak już kota wzięłam, to pierwsze co, to chcę sterylizować i co? i jajco, muszę płacić, bo programy miejskie nie istnieją ;<
@rolnik_wykopowy: to ty zyjesz w swojej bance zakladajac, ze oni tacy biedni bo nikt im nie powiedzial. Sorry za dlugo w tym siedze, zeby nieodpowiedzialnych wlascicieli klepac po glowce. Oni WIEDZA, tylko maja W DUPIE. Mam za soba lata uswiadamiania, na palcach jednej reki moge policzyc osoby, do ktorych to dotarlo. Swiadomosc sie zwiekszyla a mimo to pseudohodowle maja sie lepiej niz kiedykolwiek. Ludzie tygodniami wyszukuja w internecie info jaki samochod
via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
Przykre, to samo jest z kotami. Ale większość ludzi ma to w dupie, biorą zwierzę i nie wysila się nawet żeby dowiedzieć się jak o nie zadbać. Sterylizacja jest ważna nie tylko że względu na te biedne szczeniaki, z którymi nie ma co później zrobić ale też że względu na zdrowie zwierzęcia..